Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan utaljak rá, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak rá, hogy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk kb 3 hónapja (közös meg1ezés alapján,barátok maradtunk).Mostanában majdnem minden nap rám ír msn-en, és egész jól el szoktunk dumálni...sok a közös bennünk. Én azt vettem ki ebből a sok msn-ezésből, h még érez vmit irántam(sok puszit is küld).Vagy nem?? Nem szeretném direkt elmondani,h még nekem tetszik félek,h akkor elriad, vagy vmi. Mondjatok pár tippet, hogyan utalhatnák rá?
2009. ápr. 15. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat kuldjel te is puszit....:)

De komolyan....vagy kerdezd meg h miert kuldte....vagy csak mondj annyit h kar h nem erzem...

szerintem ti meg tuti osszejottok...

2009. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle,hogy miért ír kétértelműen.És ha azt írja,hogy rosszul döntöttetek akkor bevallhatod neki,hogy még te is érzel iránta valamit.De ez a "barátság" dolog szerintem nem jó.Ha vége van akkor vége van olyan nincs,hogy utána barátság és msn-ezés!Ha ír akkor nem tud elfelejteni és érez még irántad vmit.
2009. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amugy én is küldök puszikat:).
2009. ápr. 15. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd el ide-oda beszélgess vele a kapcsolatokról akkor hozd szóba magatokat is hogy jó volt,kár hogy vége másképp csinálnád!és akkor ő is elmondja a véleményét!ha azt mondja hogy jobb ez így hogy vége akkor helyeselj és mond hogy persze te is így gondolod!ha meg megbánta akkor menj rá!*
2009. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!