Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Most ment tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Most ment tönkre a párkapcsolatom és válok földönfutóvá. Ff

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha eladnád a fejük felől a lakást? vagy visszaadnád a bérlőnek? Kis pénzt próbálj összespórolni, azzal meg tűnj el mielőtt megtudják, vagy miután visszaadtad a kulcsokat ;)
2011. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 .Daniel. ***** válasza:
100%
Mivel fenyegetett meg? Hogy hogy nincs munkád? 2 dolgot tehetsz: vársz amíg a csávó elmegy aztán elkezdesz talpra állni vagy mész a híd alá és onnan szerintem nehezebb lenne. Ha olyanok a kapcsolatai a rendőr tényleg nem jó megoldás. Viszont ha nincs semmiféle kiút és a híd alá sem akarsz menni biztos vannak ilyen segélyszervezetek. Ha más nem hogy ne halj éhen és legyen tető a fejed felett valahogy fegyházba kéne jutnod. Az utolsó nagyon durva de hirtelen nem jut jobb az eszembe. Mit tervezel mit lépsz most?
2011. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azon jár a fejem,hova és hogy vigyem el a cuccaim,van egy szobányi cuccom,megvagyok lőve és én se tudok hová menni,hagyjam veszni a cuccaim és kattanjak meg az utcán?Hiába vagyok lélekbe erős,amit sikerült eddig megszereznem,hagyjam veszni? Valaki felajánlotta,hogy menjek hozzájuk vidékre kerti munkáért eltartanak,de most amikor nagy a baj nem tudom elérni őket.Azért nem dolgozom most mert ellopták a motorom,pizzafutár voltam 12 évig.Ha lenne egy simom 1 honapon belül rendbe jönnék,de így az én életkörülményeimmel máshol nem tudok melozni,ezt higyétek el,ezért ne firtassuk.Az egész életem tulélésről szólt,mindig talpon voltam,de ha érzelmekröl volt szó nem volt szerencsém.Talán így van megírva a sorsom.Ha belegondolok egy simon mulik az életem jobbra fordulása.
2011. aug. 21. 19:15
 14/16 Solarian ***** válasza:
KEverj altatót a piájukba (egy lórúgásnyit), vagy itasd le őket aztán hívd ki a mentőket hozzájuk hogy piáltak aztán összeestek. Előtte szemeld ki hova teszed a cuccaidat, és ha bevitték őket a detoxba van 2 napod felszívódni, cuccostul, mindenestül.
2011. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 .Daniel. ***** válasza:

Igen ez jó ötlet.:) Bármi amivel kiiktathatod őket az jó lesz de csak akkor ha a kerti munka oké lesz. Addig meg legyél erős és bírd ki valahogy. Végezetül ne hidd azt hogy a sorsod nem te irányítod:

"Ügyelj gondolataidra, mert azok szabják meg szavaidat!

Ügyelj szavaidra, mert azok szabják meg a tetteidet!

Ügyelj a tetteidre, mert azok szabják meg szokásaidat!

Ügyelj szokásaidra, mert azok szabják meg jellemedet!

Ügyelj jellemedre, mert az szabja meg sorsodat!"

2011. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ajaj! A cuccaim eltudom vinni,ha nincsenek itthon.A kérdés,hogy hova,mert senkim nincs.Igen van ilyen,én amugy is egy tanulmány vagyok ebbe a mocskos társadalomba.Ha viszont maradok beleszek terorizálva,a rendőrség kizárva,az erőszakot már nem viselem,aláztak,vertek eleget életem folyamán.Szóval a hova a nagy kérdés? Szoktatok hiradot nézni,nem? Így válhat és válik a sok ember hajléktalanná.Tudjátok mennyi számomra elviselhetetlen balhé volt itt ezzel a ribancal? Kihivtam a rendöröket,de nem jöttek,mert nem folyt vér.Megkérdeztem miért kell megvárni,hogy esetleg tragédia legyen? A válasz olyan rendőrösen nagy semmi volt.
2011. aug. 21. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!