Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jók az agyonsminkelt, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jók az agyonsminkelt, , nyomulós, facebook-falra szíveket irogatós csajok?

Figyelt kérdés

Ráadásul ostoba, buta csajok?


mondok egy példát:

Adott egy helyes, izmosabb, gazdag srác (25)


+


egy egész szép, szolis, agyonsminkelt csaj (23)

(nem az az okos fajta), és szíveket írogat a srác falára


2011. aug. 21. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ööö ez most komoly kérdés?
2011. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

facebook, facebook, facebook...


Ezt a kérdést ugye te se gondoltad komolyan?

2011. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekkel biztos jól lehetne tüzelni télen, de sajnos az nem demokratikus. Jobb ötletem nincs.
2011. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De. KOmolyan gondoltAM.
2011. aug. 21. 17:48
 5/22 anonim ***** válasza:
És mi van abban, hogy szíveket írogat. Mindenkinek az egyéni döntése, mit ír ki. Am. nem minden szívecske írogató csaj, agyonsminkelt. Ismertem olyan lányt aki mértékkel sminkelt és szíveket írogatott a falamra. Am Facebookot nem kellene komolyan venni, az csak 1 internetes oldal, pont mint a GYK!
2011. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azt mondtam, hogy minden szív irogatós ilyen meg olyan... konkrét példát írtam.
2011. aug. 21. 17:51
 7/22 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy hogy a látszólag is buta-ostoba csajok, vagy a látszólag kedves-aranyos lányok, mert az utóbbi sem különb típus, pusztán ideig-óráig sikerül megtévesztenie az embereket. nincs különbség!

gondolom ez esetben te lennél a "normális" lány aki jobban megérdemelné a szóban forgó izmos, helyes, gazdag srácot. aki lehet hogy pont ugyanolyan buta mint a szívet írogatós leányzó, de neked mégis ő kellene mert hát helyes, gazdag, izmos.

vagyis te pont ugyanolyan felszínes vagy mint akit az alapján ítélsz meg hogy szíveket írogat.

....

2011. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hogy neked milyen nagy problémád van?És ha szíveket küldözget,akkor mi van?Vagy az zavar,hogy nem neked küldözgeti?Ne vegyél róla tudomást...
2011. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 BlackSword ***** válasza:
nálam nem gyere be az ilyen csaj... De hát én nem is vagyok se 25, se gazdag... Így jók nekem a normális lányok is
2011. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha párkapcsolatról van szó, akkor kijelenthetem, hogy NORMÁLIS nő vagyok. Nem játszom meg magam, őszinte vagyok, hűséges. Mégsem voltam jó.
2011. aug. 21. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!