Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz nekem valaha is barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha is barátom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még sosem volt pasim :( Egyáltalán nem érzem magam szépnek, önbizalmam kb. nincs is. Sose mondták hogy csúnya vagyok...de bókolni se igazán szoktak (max a barátok meg a rokonok, de ők csak azért mondják mert nem akarnak megbántani..és tudják h így is önbizalomhiányos vagyok) Úgy érzem mindenki szebb nálam...sosem udvarolt egy fiú sem. Az arcommal nagyon nem vagyok kibékülve...nagy barna szemeim vannak az orrom nagy és görbe (mások szerint nincs vele semmi baj..persze..)az arcom pedig inkább husis (nincs tokám vagy ilyesmi csak arcról mindenki kövérebbek képzel)a szám alakja tök átlag..a fogaim normálisan állnak...Magas vagyok (kb.175cm) átlagos melleim vannak..a derekam keskeny a csípőm viszon "kerek" párhogy tornázok nem mennek le onnan azok a kis párnácskák...hosszú vékony combom van meg tök átlak fenekem...én magam is tök átlak vagyok..olyan szürke kisegér...mindenkivel jóban vagyok mert mindenkivel kedves vagyok de szórakozni csak a barátaim hívnak...a fiúk meg észre sem vesznek...úgy érzem sosem lesz barátom. Mit tegyek? :(
2011. aug. 21. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban hogy eltudjam mondani a véleményem :) 14/f
2011. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbizalmad akkor hallgatag és visszahúzódó vagy az ilyen tipust pedig nem veszik észre a fiúk. A leírásból nem lehetsz csúnya de ezt nem is vadidegen emberek dolga megállapítani. Az lenne a lényeg hogy te szépnek találd magad és aztán jönnek a fiúk is. :)
2011. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, rám 19 évesen talált először a szerelem, és én sem vagyok megbékélve magammal, enyhén szólva, úgyhogy nyugi, majd jön magától, erre már rájöttem, tapasztalat!
2011. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Lesz nekem valaha is barátom?-15 éves vagyok és még sosem volt pasim :("

15 éves vagy!!!! mit akarsz még?!

2011. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"de szórakozni csak a barátaim hívnak."


Mivel a kérdésben pont barátot kerestél, szerintem már meg is találtad őket, nem?

2011. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A barátot úgy értettem h pasim :)
2011. aug. 21. 19:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg dögölj meg, persze ezt úgy értettem, hogy milyen aranyos vagy. :)
2011. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mutass magadról képet
2011. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha te nem látod magad szépnek, akkor nagyon nehéz másnak szépnek látnia téged.Elsőnek magaddal békülj ki, és meglátod, hogy jobban fel fognak figyelni rád a pasik is.


Képzeld el, hogy egyszer úgy mentem suliba, hogy ffúú nagyon jól éreztem magam a testemben, felvettem egy olyan ruhát amibe nagyooon jól éreztem magam, megcsináltam a hajam, és és egy csomó pasi megbámult, volt aki köszönt is, meg mosolygott.:) Remélem érted a példát.Jól kell érezned magad a testedben!:DD


A másik meg az, hogy még csak 15 éves vagy...bőven ráérsz még:D (L/17)

2011. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen lesz ,ha nem most akkor egy pár hónap múlva :D Nem leszel vénlány :)
2011. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!