Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha barátom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és úgy vettem észre, hogy nem hasonlítok az átlag fiatalokra. Nem szeretem a bulikat, discokat, alkoholt és a cigit sem.

Hívtam a barátaim, hogy én is menjek velük, néhányszor elmentem, de nem éreztem jól magam. Úgy éreztem, hogy ez nem én vagyok. Én inkább a nyugis dolgokat szeretem, a természetet, állatokat, kreatív dolgokat. De szerintem és szüleim szerint így sosem lesz barátom. Kicsit irigykedve nézek a barátnőimre, hogy nekik van és mennyire szeretik egymást. Nekem pedig a stílusom miatt nincs. Alapvetően kedvesnek, őszintének és aranyosnak tartanak. 175cm vagyok 58kg, és általában jókedvű vagyok, és persze mindig vevő vagyok egy kis hülyéskedésre is. De nem tudom mit tudnék tenni, hogy változzon a helyzet. Ötletek?

(Légyszi csak normális válaszokat írjatok!)

Mit szoktak csinálni az ilyen lányok? Vagy csak én vagyok ilyen? :(


2011. máj. 27. 21:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Persze h lehet, csak ne legyél válogatós, és a kevésbé jóképű fiúkat is vedd észre! Biztos kellettél volna már eddig is vkinek, csak nem nézett ki jól.
2011. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok (ahogy az ilyen fiúk is) nappal ismerkednek nem bulikban.

Én 22 éves srácként pontosan olyan vagyok mint Te. Nem járok éjjelre partikra (max haverokkal beszélgetni) hanem nappal élem az életet. És így is találkozok értékes lányokkal (sőt, éjjel őket nem találnám meg egyik discóban sem). Szóval semmi sincs veszve, éretebb vagy mint a korosztályod és vannak fiúk akik ezt szeretik, csak nyitottnak kell lenned, lehet holnap pont belefutsz az utcán pl. Én így szoktam lenni :)

2011. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt a kedves/őszinte/aranyos/bulizós dolognál fontosabb, h jó-e a segged. :) Amúgy meg ne izgulj, még csak 17 vagy. Majd a főiskolán/egyetemen megdöntenek.
2011. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Egy percig se aggódj. Én fiú létemre is inkább ilyen vagyok, mint bulizós. Nem rossz ez az élet. Csak találd meg a baráti körödből, vagy egyéb helyekről azokat, akik hozzád hasonlóak. Tehát inkább túráznak, sportolnak, akármit csinálnak. Aztán meg lesz az összhang simán.
2011. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a környezetemben alig van fiú. Például most az osztályban a 34 lány és 2 a fiú. Nem vagyok válogatós, de igazán fiú barátom nincsen. Ha pedig közeledik felém valaki, úgy gondolom, hogy úgy sem engem keres, mert nem vagyok az a tipikus átlag lány.
2011. máj. 27. 21:49
 6/28 anonim ***** válasza:

nekem pl. egyik tulajdonságod sem lenne kizáró ok. mondjuk énse vagyok vmi nagy partyállat, meg amúgy is alapból szeretem a visszafogottabb,nyugisabb lányokat. szóval nincs semmi veszve:)

19/F

2011. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
írj privit :P
2011. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint te kedves kérdező :) az én környezetemben is kevés leányzó van, és nem szoktam bulizni járni.. stb. Ezért inkább a sorsra szoktam bízni, egyszer úgy is belém botlik valaki :D. Szóval kitartás, sok rendes ember van akik normálisak ;) 19/f
2011. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ugyan ez vagyok, csak fiúba... ja és 18 éves.


Én is voltam diszkóba dehát rá kellett jönnöm h az nem az én világom... Sokkal szívesebben megyek egy túrára az erdőbe, vagy ilyenek.


A kérdés adott: Hol találni olyan lányokat/fiúkat mint te/én?


passz

2011. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
én is ilyen vok és még nekem sem volt pasim sokaknak teccem de azoknak csak a külső tetszik és csak egy éjszakára kellenék :(:/ szal engem is érdekel a kérdés:)
2011. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!