Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van nem is vagyok kövér meg csúnya se.

De még nem volt egy barátom se.

Bulizni nem nagyon szoktam eljárni

Csak házibulikba.

15/L


2011. febr. 5. 21:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

Persze hogy lesz.

Képet!

2011. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Bummshakalaka ***** válasza:
100%
Szerintem is lesz! Én is 16 vagyok és kb 3-4 csajom volt csak akik közül 1 elérte a 2 hetet:)
2011. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
dehogy lesz! Te leszel az első 16 éves Magyarországon, aki még nem dugott....
2011. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
bazz 15 évesen hova izgulsz? ha 20 év mulva is itt fogsz tartani akko má aggódhatsz
2011. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

:D de gyorsak voltatok..^^

:D nem dugni akarok csak.. :D ne értsd félre..xD

:D izgulok mert mindenki a barátjával mászkál én meg csak nézek.. :S olyan rossz...

2011. febr. 5. 21:27
 6/30 anonim ***** válasza:
Én járnék veled.
2011. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél egy 18 éves barátot magadnak, itt a lehetőség :D Egyedül vagyok, jóképű vagyok, és rendszeresen ellenőrzöm az e-mail címemre érkező üzeneteket.
2011. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lesz, ne aggódj. Ne gondold, hogy az összes 13-14 éves aki dicsekszik, hogy neki már ennyi meg annyi barátja volt, az mid úgy is van. Meg nem vagyunk egyformák, valószínűleg Te egy kicsit komolyabb vagy a társaidnál, és nehezebben is ismerkedsz, mert talán visszahúzódóbb vagy. De hidd el, vannak olyan srácok is akik pont az ilyen lányokat kedvelik, csak éppen ők is nehezebben ismerkednek, de eljön majd egy komoly, Hozzád való srác, és mindenért kárpótol.
2011. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..:D

Aranyosak vagytok de lehet nem interneten kéne ismerkedni..:Damúgy nem vagyok visszahúzódó,komoly meg főleg nem..xd állandóan nevetekmeg mosolygok bár néha ebböl is elegük van sokaknak hogy a legrosszabb pillanatban is meglátom a dolgok jó odlalát és nevetek akkor is ha más sírna..:DMeg elég bevállalós is vagyok:D

Szóval..:Dhmm..nem tudom..^^

2011. febr. 5. 21:44
 10/30 anonim ***** válasza:
A fenébe, dehogynem, interneten kéne ismerkedned! Á.. pedig olyan szívesen megismertelek volna, és még dugni is tudok :D
2011. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!