Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plátói szerelem. Kihez fordulj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem. Kihez forduljak? Nagy a baj.

Figyelt kérdés
Kérlek szépen benneteket ne röhögjetek ki, mert most is alig tudok írni a könnyeimtől!! Szerelmes vagyok egy fiúba nem kis ideje, de már régóta semmi nem alakult ki köztünk, de én egyszerűen képtelen vagyok elfeledni, szenvedek, sírok miatta minden egyes nap!!!! Tudom, hogy ez plátói szerelem, hogyan tudok tőle megszabadulni???Kihez forduljak, mert ezen már csak más tud segíteni, mert magamtól nem sikerül elfelejteni már próbáltam nem egyszer s nem kétszer!!! Képtelen vagyok kiverni a fejemből, bárhova nézek, bárhova megyek, bármit csinálok ő van az eszembe és elsírom magam, hogy talán soha nem lehet az enyém!! Ki tudná ezt kivenni a fejemből, pszichológus vagy ki??? Kérlek szépen segítsetek, mert idegösszeroppanást fogok ez miatt kapni, hogy nem lehet az enyém!! Kihez forduljak??
2011. aug. 21. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
el fog mulni barátom :D én egyszer Dana Internationalba voltam plátoi szerelmes de emlmult xD
2011. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedjünk! Írj egy e-mailt!
2011. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mindenki átesik ezen

halálos szerelmes voltam 3 éven keresztül a legjobb barátomba

közben ő váltogatta a barátnőit

minden nap írtam

majd megismertem a későbbi barátomat

ne aggódj

hány éves vagyok? én 15től 18ig szenvedtem

2011. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a plátói szerelem nem múlik el, de én nem olyan fiúba vagyok szerelmes, akivel még nem is találkozok..hanem sajnos napi szinten..
2011. aug. 21. 22:52
 5/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok, ő 23
2011. aug. 21. 22:53
 6/11 Manci néni bőrzekéje válasza:
Csak egy kérdést kell feltenned magadnak. Miért akarsz vele lenni annyira? Ha csak simán a külseje miatt az gáz. Egyébként járj el a haverokkal szórakozni, keress magadnak valami hobbit, vagy más elfoglaltságot garantáltan kevesebbet fog eszedbe jutni.
2011. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha elmeséled valakinek pontosan mi a helyzet, akkor talán az tud segíteni, vagy már önmagában hogy elmondod az is... talán lassan könnyebben feldolgozod, kicsit mindig másképp (kívülről) látod. és akkor lassan, nagyon lassan, kezd gyengébb lenni a dolog. Nem elmúlik, hanem mint egy érzés amit kimostak belőled, és ha rá gondolsz azért még visszajön néha.


Ha gondolod nekem mesélhetsz.


17/f

2011. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem kb majdnem ez a helyzet, csak nem plátói szerelemről van szó, hanem arról, hogy szakított velem a barátom, vagyis már csak exbarátom...


Az a durva, hogy én nagyon szerettem, és vele vesztettem el a szüzességem is, de ő bevallotta később, hogy nem, sőt, soha nem is volt igazán szerelmes belém... Teljesen összeomlottam. Azért is, mert nyilván, ha tudtam volna, hogy nem szeret (amit egyáltalán nem vettem észre, mert minden gesztusa, cselekedete olyan volt, mintha teljesen belém lenne esve), nem fekszem le vele, pláne nem életemben először. :(


De így történt, és nagyon fáj.

De egyébként már jobb. Próbálom a rossz tulajdonságait sorolni folyamatosan, mikor eszembe jut, még egy listát is készítettem róla. :D

Meg sok zenét hallgatok, emellett eljárok ide-oda, ismerkedem. Az az érdekes az egészben, hogy egyre jobban kezdem elfelejteni, pedig ezt eddig lehetetlennek hittem, és én is úgy éreztem és sírtam egész nap, mint Te. :)


Tereld el a figyelmed folyamatosan! Akármivel!!!

SIKERÜLNI FOG!


De ha akarsz, írhatsz privátban is!


22L

2011. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem, nem csak a külseje miatt kell, ismerem és tetszik egyszerűen mindenbe úgy ahogy van, nem vagyok már gyerek, hogy ez olyan szerelem legyen, ami csak külsőre megy. És mondom hiába megyek bárkivel bárhova, mindig csak rá és rá gondolok és nem tudok szabadulni!! :'( Minden nap sírok.
2011. aug. 21. 22:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok egy lánnyal 10! éve. Valahogy egy idő után, (kb. 7 év) már el tudtam fogadni, hogy mással jár, mert azt gondoltam, nem lehetek önző, és ha szeretem, akkor örülnöm kell, hogy boldog. Bár sajnos kiderült, hogy nem boldog, ő is el van veszve, kapcsolatból-kapcsolatba "ugrál"- mert nem találja a helyét :( Én pedig nem tudok kialakítani komoly kapcsolatot emiatt a szerelem miatt. 24/F
2011. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!