Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni? :/már nem bírom sokáig.

Figyelt kérdés

Megkérdeztem attól a fiútól, akibe szerelmes vagyok, h most már nem érdeklem, vagy eddig se érdekeltem?..mert elég félrérthetően viselkedett..egyszer mindig nézett...máskor észre se vett:S

és azt írta, h bocsi, h ha félreérthetően viselkedett, de ő azt hitte, h csak azért vettem fel msn-re, meg azért köszönök neki, mert ismerem a tesóját:/(de am a tesójával már vagy 1 éve nem beszéltem, csak onnan ismertem, h tesómmal járt...)és szal, h ő csak tiszteletből vett engem észre:(...

és akármit csinálok állandóan rá gondolok:( és tudom, h ilyenkor mindig azt írják, h menjek emberek közé...de az sem segít:(...de, h ha meglátom suliban a folyosón rögtön visszafordulok(ha még nem vett észre), tehát próbálom kerülni...már...de így most csak fáj, h nem láttam ma és hiányzik:(

mi az ami TÉNYLEG segít, h elfelejtsem?:(


2010. ápr. 8. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy üveg Kalinkát és idd meg de fontos, hogy ezt egyedül tedd meg!
2010. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Uhh de sajnállak :((( Próbálj uj barátot találni magadnak, csak ezt tom tanácsolni.
2010. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ne az alkoholt válaszd. Inkább barátnőidnek beszéld ki magadból a dolgot. Az segíthet. Meg hát az se árt ha nem látod minden nap a srácot.


üdv

2010. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az idő,szóval várj egy kicsit.

Nekem volt 1 srác,akiért éltem haltam,de ő kijelentette,hogy nem akar semmit meg minden,és a szomszédom volt. Persze én uttána is nagyon szerelmes voltam belé,és mégroszabb volt,hogy mindennap láttam,de ma már ugyanolyan közömbös,mint volt.

Szóval türelem.

2010. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
El kell viselni ennyi az egész!
2010. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Drága utolsó! Egy t-t is lehet irní de nem ez a fontos. Nos kincsem ez eléggé cinkes egy helyzet... Van rá megoldás ami nem az alkohol és nem is az hogy elmondod minden barátnődnek ez így nem fain. Én egy lánnyal voltam így, nekem az segített hogy nem volt osztálytársam és nem is a közelemben lakott. (ugye nem szarunk oda ahonnan eszünk) Bár végül is ez sem igaz. Volt már rá példa hogy a szomszéd lánnyal jártam majdnem 2 évig de sajna elköltöztek de nem haragban váltunk el :) Azóta is rendszeresen beszélgetünk és mindent elmondhatunk egymásnak :D A legjobb megoldás akkor ha nem osztálytársad ha kegyetlenül összeveszel vele. A harag sokkal enyhébb fájdalmat okoz mint a viszonzatlan szerelem.
2010. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Vetkőzz és megoldódik minden!!!!!!
2010. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ez meg sem érdemli hogy így gondolkodj róla. mindig több vasat kell a tűzbe tartani szerintem. keress más pasikat,ők gyorsan elfeledtetik veled. hülyítsd őket
2010. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a fiúkat akiket csak hülyített, majd ők szenvedjenek miatta.. ezis elég tisztességtelen.



Hidd el az idő segít. Én is szerelmes voltam egy fiúba, aki közölte, hogy ő nem szeretné mélyíteni a kapcsolatunkat. Ez kb. 2 hónapja volt. Az elején iszonyatosan fájt.. de ahogy múlik az idő, már nem olyan sokat gondolsz rá. Bár amikor suliban meglátom, nekem is rossz érzés kicsit, de túlélhető. 17/l

2010. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Sírd ki jól magad!!!! Legyél elszánt....

Hidd el idővel halványulnak az emlékek!


TAPASZTALATBÓL ÍROM!!!!

2010. ápr. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!