Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak már nem bírom sokáig ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek jártunk 3 hónapot mindent megadtam ami csak kellet neki és figyeltem is rá hogy megy legyen mindene és erre meg szakított velem mer összejött egy másik fiúval én meg egyszerűen nem tudom még mindig elfelejteni a lányt van hogy egész éjjel fent vagyok és csak rá gondolok és úgy érzem hogy ebbe teljesen beleőrülök
2010. márc. 26. 22:46
 1/7 A kérdező kommentje:
*meg legyen bocsánat
2010. márc. 26. 22:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni!!Szerintem még egy ideig rossz lesz, de nem sokára el fogod felejteni.(szerintem :))
2010. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de már bulizni sincs kedvem úgy érzem teljesen tönkretett ez a csaj:(
2010. márc. 26. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Rántsá rá!
2010. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az alkohol csodákra képes ilyenkor.........
2010. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, akkor is el fogod felejteni.
2010. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

meglegyen, elírtad

amúgy igen, ez magától el fog múlni, addig viszon nincs mit tenni, szal olyan mint a nátha

2010. márc. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!