Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek másképp kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek másképp kellene ezt a helyzetet kezelnem?

Figyelt kérdés
A párommal együtt vagyunk pár hete, nagyon boldogok vagyunk, szeretjük egymást, a probléma mindössze annyi, hogy cigarettázik és ez engem zavar. Nem azért mert ellene vagyok, nem zavar, ha valaki cigizik a baráti körben, csak ugye őt féltem is meg elég rossz olyannal csókolózni aki előtte szívott el egy szálat. (Aki volt ilyen helyzetben, tudja mennyire rossz. ) És megteszi értem azt, hogy mikor együtt vagyunk akkor nem cigizik, viszont ha barátokkal vagyunk más a helyzet, rám fogja, hogy miattam nem cigizhet. Ami igaz, de akkor is mondhatná azt, hogy épp nem kér vagy ilyesmi. Meg van mikor rám néz, meg szinte könyörög, hogy hagy szívjon már el egyet és ezzel olyan idióta helyzetbe hoz mindenki előtt! Szerintetek "gonosz" vagyok emiatt? Ő "gonosz" emiatt? Ti mit csinálnátok? Ezt nem várhatom el tőle?
2011. aug. 23. 13:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát mást nem tudsz tenni...el kell viselned ha vele akarsz lenni. De ezek szerint ő is tesz érte, próbálkozik...mindenképpen köszönd ezt meg neki, éreztesd vele, hogy örülsz és értékeled az erőfeszítéseit. Így sokkal inkább akar majd a kedvedre tenni.
2011. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!