Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire tanított meg titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire tanított meg titeket a szerelem?

Figyelt kérdés
Jöttem már ki jól és rosszul is kapcsolatból, de valamilyen tanulságot mindig letudtam vonni a végén, mindegyik után több lettem.
2011. aug. 23. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hegedülni
2011. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem nem tart tovább pár napnál.
2011. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
azt, hogy nem szabad megcsalni az asszonyt, mert ha megtudja, megnézeti velem a 2 girls 1 cupot.
2011. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
berúgni
2011. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Dugni
2011. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 twinky ***** válasza:
Ne adjam oda a Corollat az asszonynak, mert leegeti a kuplungot...
2011. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy megbántanak, úgyhogy messziről elkerülöm :D
2011. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Igen...Berugni. De nagyon;))

Amugy kb ezekre jottem ra hogy: engedni kell a gyeplot mert ha szorul akkor elfut:P vagy hogy teljes mertekben soha se bizzunk meg a masik felben. Hogy mindig eljunk a jo pillanatoknak es ne engedjuk hogy valami/ki bekavarjon...

2011. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Arra, hogy türelmesnek kell lenni.
2011. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Zsici, az egyik legnagyobb rajongód vagyok, de nem minden kérdés érdemel beszólást. xD

Egyébként Kérdező, ezzel én is így vagyok. :)

Az elsőnél átélhettem "a férfiak csak azt akarják" - szindrómát, megtanultam, hogy ne adjam magam könnyen, mert aki megd.g, az nem biztos, h szerelmes belém. x)

A másodiknál megtanultam, hogy akármennyire szeretem a másikat, nem akaszkodhatok rá, nem fojthatom meg a szeretetemmel.

A mostaninál pedig megtanultam, hogy milyen az, amikor tényleg egyenrangú partnerek vagyunk, kölcsönösen segítjük egymást, illetve, hogy merjek "nő lenni", a pillanatnyi gyengeségeimmel együtt, hogy nem kell mindig erősnek tűnnöm. :)

2011. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!