Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz, lehet ebből még komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz, lehet ebből még komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem valakivel, beszélgettünk, net-en, aztán találkoztunk.Az első alkalommal elmondta, hogy ő milyen kapcsolatot szeretne, hogy talán ezt velem eltudná képzelni.

Az első találkozáson sétáltunk, beszélgettünk, ő puszilgatott, simogatott, nagyon közvetlen volt, úgy udvarolt, hogy szinte kínos volt, bár "persze"nagyon jól esett.

Aztán úgy alakult a búcsúzásnál, hogy valamin össze vitáztunk, és így indult haza. Én hívtam, hogy félre érte, mert nem azért nem viszonoztam ezeket az "érzéseket"mert ellenszenves nekem, hanem mert így hirtelen sok volt nekem. Elmondtam sok mindent az életemről, hogy mióta vagyok egyedül, miért, és egypár dolgot, hogy megértsen.

Akkor vissza jött, és igen én is szerettem volna a szex et, mégsem jött össze. Azóta Találkoztunk is, beszéltünk / beszélünk is telefonon.

Tudom, hogy ő elbizonytalanodott, amiatt ami először történt. Azt mondta hogy nem akar több csalódást.

Azóta találkoztunk már úgy is, hogy volt szex.

Beszél jövő időben, olyan dolgokról, ami kettőnkre vonatkozik, de.... soha nem beszélünk meg semmit sem...

Konkrétan, hogy akkor hívlak, vagy ekkor itt meg itt találkozunk... mindig majd..Mindketten betegek vagyunk.

Én egy napig voltam, kórházban, egy ambuláns műtét miatt,ő tovább, de őt is megműtötték már (tegnap).

Amikor túl voltam a műtéten, hívtam.Kérdezte, hogy vagyok, stb...Nem sokat beszéltünk, azt mondta majd du hív...

Este hívott, kérdezte hogy vagyok, belázasodtam e stb....

beszélgettünk pár dologról, azzal váltunk el, hogy majd ő hív, valamikor, ha túl lesz a műtéten.Nem keresett, így este hívtam, hogy hogy van. Tudom, hogy hiába mondja hogy jól, nyilván vannak fájdalmai, meg hát, tudom milyen az amikor valakit aznap műtöttek. Mégis kicsit erőltetettnek éreztem az egészet.

Most nem tudom eldönteni, hogy hívjam e. Szívem szerint hívnám, kérdezném hogy van, stb...

A másik felem várna, hogy ő keres e..

Kórházban van, nem most kéne rákérdezni, hogy mi a franc is van most akkor. De én már annyira nem bírom ezt a bizonytalanságot..mit tennétek? Hagynátok a csudába az egészet? De így nem lehet lezárni valamit... legalábbis nekem így nem megy..

Persze sok mindent nem írtam le, akkor írhatnám reggelig.De nagyjából ennyi a lényeg.

Bocs, hogy hosszú lett.

És köszi előre is ha válaszoltok.

Jah nem tinik vagyunk már..


2011. aug. 24. 09:55
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Szia :)

Megfogadtam, hogy ma napközben nem hívom. Nehéz lesz megállni, de megteszem..

Kíváncsi vagyok, hogy ő keres e, érdeklődik e hogy én hogy vagyok.Mivel tegnap mikor bele szóltam a telefonba, egyből kérdezte, hogy mi a baj. Hallotta a hangomon, hogy nem vagyok jól.És mondtam is neki.

No, majd megírom mi volt....

2011. aug. 25. 08:49
 22/30 anonim ***** válasza:
Oké, remélem hívni fog és meg tudjátok beszélni :)
2011. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
És kitartás! Tudod, nem szabad hívnod, bírd ki! Habár tudom, hogy nehéz lesz :S
2011. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A délelőtt eltelt, mert volt dolgom.El is fáradtam..., és ledőltem. Most ébredtem. És, igen... most van az a pont, most... ki kell bírni :(
2011. aug. 25. 13:23
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked :)
2011. aug. 25. 13:24
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem lehet írni neked privit :(
2011. aug. 25. 13:25
 27/30 anonim ***** válasza:
Mostmár tudsz írni, megváltoztattam.
2011. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Oké. Most jöttek hozzám, de olyan 3- 4 óra körül írok.
2011. aug. 25. 13:35
 29/30 anonim ***** válasza:
Rendben,oké
2011. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Írtam privit, az imént :)
2011. aug. 25. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!