Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nem lép a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem lép a lányok felé evidens hogy nincs barátnője?

Figyelt kérdés
én 20 éves vagyok 2 szer próbálkoztam be lánynál nem sikerült össze jönnöm velük,évente párszor kinézek buliba de ott se szoktam lányokkal beszélni ,ez így érthető hogy miért nincs barátnőm vagy már oda kellet volna jönnie egy csajnak ,nekem annyira elment a kedvem tőlük mert azt látom hogy vagy 30 évessel vannak vagy romával vagy 30 éves romával a magyar lányok én 15-20 éves magyar fiúval még nem láttam őket soha ezért nem is próbálkozok szerintetek azok akiknek van nője azok próbálkoztak vagy a lány mászott rájuk
2011. aug. 24. 19:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy lány nem fog feléd lépni ha csak nagyon be nem jösz neki :)
2011. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresed a párod. Buliban ismerkedni nem életre szóló kapcsolat. Oda az egyéjszakás luvnyák járnak (tisztelet a kivételnek), akik olyanokhoz vonzódnak, akik ugyanolyan üresfejűek, mint ők. Rajtad biztos látszik, hogy kifinomult vagy. Nézz szét más helyen inkább.
2011. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt kell, hogy mondjam, hogy ha soha nem lépsz, akkor nem is lesz semmi. Életem első 26 évében soha egyetlen lánynál sem próbálkoztam, és valóban nem is történt magától a világon semmi. Ez már a múlt szerencsére. Ha én tudtam ezen változtatni jóval idősebben, akkor te is tudni fogsz, csak akarni kell. Az esélyeid sokkal jobbak.
2011. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%

Én sem szoktam már élőben próbálkozni, neten is csak lepattintanak, nem jövök be nekik külsőre.


Ennyi a lényeg, nekik a külső az elsődleges, főleg ezekneka fiatalabb lányoknak meg a pénz, meg hogy piáljál meg rossz legyél.


A jó, rendes fiúka észre sem veszik. HÁt ez van én is bekeményítek mostantól, részegen török zúzok meg rámászok minden nőre, tedd te is ezt, majd csak lesz egy csaj, aki látja benned is a férfit.

2011. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lánnyal kölcsönösen szimpatizáltok nem lehet semmi gond. :)
2011. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

szimpatizáltam már lánnyal kölcsönösen ő volt az amiből semmi nem lett,egyébként meg egy ilyen diszkós luvnya mindig bámult engem én azt hitem tetszek neki de biztos bántani akart mert látta hogy érzékeny vagyok ,nem léptem felé aztán öszejöt egy drogosal,

nem hiszem hogy annyira jó gyerek lennék mert drogoztam én is sok drogot és verekedtem is sokszor de mégse tetszek nekik mondjuk a közelükbe ideges leszek és nem szólok hozzájuk

akkor azoka fiúk is próbálkoztak ugye ?

2 ből semmi az még semmi többet kell próbálkozni

2011. aug. 24. 19:31
 7/28 A kérdező kommentje:
mondjuk a drogozást mega verekedést nem tudják rólam meg nincs nagy pofám se inkább vissza huzzódó vagyok
2011. aug. 24. 19:33
 8/28 anonim ***** válasza:
Átlagos csajokkal flörtölj előbb, az önbizalmat ad. Aztán jöhet a következő szint. Vagy neten erősítsd a belső erődet. Udvarolj, meglátod mi a nyerő duma.
2011. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 MákosLajos ***** válasza:
100%
elhiheted nekem hogy a nőknek 2 dolog pénz vagy jó sex ezek a dolgok mozgatják őket de könyörgöm ha magadat nem tudod szeretni akkor 1 nőt hogy fogsz tudni??? a nők nem bírják a mimóza pasikat csak azt akinek legalább annyi vér van a pucájában hogy oda menjen...
2011. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

azt mondod két dolog érdekli a pénz és a jó sex

akkor minek kéne még szeretni is ha csak 2 dolog kell neki ám de szeretném igen

önmagam is szeretem csak vidéken dilisnek néznek eleve sokszor bajba keveredtem.mind 1 itt vidéki luvnyához soha az életbe majd a pesti ek köztött de oda is remegve mennék de oda mennék

2011. aug. 24. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!