Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, ha a párodra rányomul egy lány?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt és sosem volt tabu, hogy ő lányokkal én pedig fiúkkal is barátkozok, nyilván semmi több. viszont most rányomult egy lány, iwiwen írt neki üzenetet, hogy szívesen megismerné, ebben a csajok és pasik alkalmazásban. párom szerint barátkozás, elhívta biliárdozni, el is mentek. a párom azt mondta tudja, hogy van valakije, de még az adatlapja szerint is ő komoly kapcsolatot keres, meg hát miért ír egy lány egy fiúnak...

mondjuk az az egy vigasztal, hogy az oroszlán sírva enné meg olyan csúnya. nem a féltékenység a fő okom, egyszerűen nem bírom a pofátlan embereket.

Ti mit tennétek? akár ha fordítva lenne a helyzet és egy másik férfi nyomulna rá a barátnőtökre "barátkozás" címszó alatt.


2011. aug. 25. 14:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha 4 éve vagy vele együtt akkor biztosan bízol benne...én is bíznék benne, de oda figyelnék, nehogy félrelépjen, mert ha másra nem akkor szexre kell neki...légy óvatos...
2011. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

iwiw? XXDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

facebook a menő .

2011. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz csak haverkodnak
2011. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 BlackSword ***** válasza:
Szerintem Nem szabhatom meg a páromnak, hogy kivel barátkozzon... Az Ő barátait Ő válogatja meg... És ha nem bíznék benne, akkor nem is lennék vele... Szóval Te is bízz meg a párodban, mert a fölösleges féltékenykedéssel pont, hogy az ellenkezőjét éred el, és csak magad alatt vágod a fát... Tudod a félrelépéshez is két ember kell...
2011. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

megbízok benne 100%-ig, ezzel nincs gond. az ilyen piaci legyeket nem bírom, akit abszolút nem érdekel, hogy a másik foglalt. a párom komolyan gondolja ezt a barátkozós dolgot, mondván új embereket szeretne megismerni. de megmutatta a lány profilját és fogadni mernék, hogy nem a nagy haverkodás a célja.

már csak tisztességből sem nyomulok arra, akinek van valakije. ez olyan nehéz?

2011. aug. 25. 15:02
 6/23 anonim ***** válasza:
facebook menő? inkább google+
2011. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mindenféle ismertség nélkül csak úgy elment vele a párod???

Ha nálunk ilyen helyzet van, akkor a párom egyértelműen elutasítja. Ha nagyon nyomul a csaj, akkor le kell tiltani. Ilyen egyszerű.

Mi egyébként sem járunk külön-külön el, nem hogy még egy vadidegen nőcskével "barátkozzon".

2011. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hát ez az, most azt nem tiltom meg neki, hogy kivel barátkozzon. más lányokkal is jóban van, csakhogy ők nem nyomulnak rá. persze, hogy elmegy, hiszen beszélgettek msn-en és tök jó fej. szóval nem a páromban nem bízok.
2011. aug. 25. 15:10
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a helyzeted. Higgyétek el, hogy a nők nagyon álszentek tudnak lenni, ha meglátnak egy jó pasit. Az sem gond, ha az egyik barátnő pasija. A párom ezért is nem szeret nőkkel barátkozni. A 99%-uk csak magáénak akarja.
2011. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

kedves kérdező...a mi kapcsolatunkban ilyen soha nem történne meg,hogy a páromra ráír egy csaj,hogy meg akarja ismerni,a párom pedig elhívja bárhova...visszaírna neki h már foglalt vagyok,bocs...a mi szemünket is szúrják az általad emlegetett "piaci legyek" és egyikünk sem kezdene barátkozni ilyenekkel...minkettőnknek megvan a baráti köre,ha ott esetleg új emberek jelennek meg,azokkal szivesen elbeszélgetünk,amíg nem kezdenek nyomulni...de az,hogy neten,ahol kb azthiszik,hogy mindent szabad,gerinctelenül ránkírjon,az már ott leírta magát...

21/N

2011. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!