Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, ha a párodra rányomul egy lány?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt és sosem volt tabu, hogy ő lányokkal én pedig fiúkkal is barátkozok, nyilván semmi több. viszont most rányomult egy lány, iwiwen írt neki üzenetet, hogy szívesen megismerné, ebben a csajok és pasik alkalmazásban. párom szerint barátkozás, elhívta biliárdozni, el is mentek. a párom azt mondta tudja, hogy van valakije, de még az adatlapja szerint is ő komoly kapcsolatot keres, meg hát miért ír egy lány egy fiúnak...

mondjuk az az egy vigasztal, hogy az oroszlán sírva enné meg olyan csúnya. nem a féltékenység a fő okom, egyszerűen nem bírom a pofátlan embereket.

Ti mit tennétek? akár ha fordítva lenne a helyzet és egy másik férfi nyomulna rá a barátnőtökre "barátkozás" címszó alatt.


2011. aug. 25. 14:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

csak a párom ilyenben naív. neki meg sem fordul a fejében, hogy mást is akar, neki szimplán jófej. ráadásul a csaj hívta el, mert szóba került a biliárd, úgyis sok volt a munkája, legalább kikapcsol és barátokat szerez. és igenis alattomosak a nők. nekem is sok barátnőm van, küzdelem normális pasit találni, tudom az elbeszéléseikből, de máséra nem nyomakodok rá.

jó, hogy valaki megérti.

most lehetne írni, hogy miért engedtem el, de mit tehettem volna? mondtam, hogy nem tetszik a dolog, de szerinte túlaggódom. és egyszerűen az elv bosszant.

2011. aug. 25. 15:22
 12/23 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél vele te is? Ha csak barátkozni akarnak, akkor te is elférsz mellettük.
2011. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
áhh, az hogy venné ki magát...én is járok fiúkkal moziba, 2 szaktársammal, csakhogy nekik eszükbe sem jut nyomulni meg hát mint pasi nem is jönnek be.
2011. aug. 25. 15:30
 14/23 anonim válasza:
hívom chuck norrist
2011. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

megmondanám neki, hogy rázza le, mert aki nyomul az nem barátkozni akar

amúgy nem akarok kötözködni, de most úgy komolyan.. benne van a barátod egy társkeresős cuccban, és ráír egy csaj (valószínűleg akkor nem tudta, hogy ti együtt vagytok), nem hiszem, hogy akkor barátkozni akart vele

és bár tudja, hogy a barátodnak van valakije, mégis elmegy VELE biliárdozni

ezek után én leszarnám, hogy a srácnak van barátnője, nyomulnék tovább, mert mért jön el velem ha közben van valakije

mondjuk ez én vagyok, de ha az én barátom elmenne egy csajjal kettesben, akit ráadásul így ismert meg, nem örülnék neki

2011. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

iwiwes csajok és pasik. anno mikor bejött kíváncsiságból regeltünk egy csomóan, de még életemben nem válaszoltam se levélre se semmi másra. páromnak még adatlapja sincs kitöltve, semmi.

igazad van, gondolhatja, hogy miért ne, de nem a kutyám, nem tarthatom pórázon. nem is akarom.

2011. aug. 25. 15:35
 17/23 anonim ***** válasza:
Pórázon nem tarthatod, de megKELL beszélnetek ezt.
2011. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

google+? ez valami ujdonsag?

és milyen? valaki meghivna?:D:)

2011. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"az oroszlán sírva enné meg..." X'DDDDDDDDDD

én sírok itt a röhögéstől :'D

2011. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 15:31 ---> 100%-osan egyet értek vele! Én elküldeném a jó p.icsába a csajt is, meg a pasit is... Ez olyan gyökér dolog, egyáltalán mit keres a párod egy társkeresős alkalmazásba, ha ott vagy neki te??? EGYÉBKÉNT MEG FÉRFI ÉS NŐ KÖZÖTT NINCS BARÁTSÁG! Aki azt mondja, hogy de igen is van, az hülye vagy naív.
2011. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!