Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret még? (bövebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még? (bövebben lennt)

Figyelt kérdés

van egy barátom,24 éves.másfél éve vagyunk együtt.igazából sosem volt köztünk az a nagy szerelem.....soha nem mondta h ki azt,h "szeretlek"...aztmondta h érezzem a tetteiből...

a lényeg az,h van 1 lány akivel én jóba voltam...nagyon féltékeny vagyok rá,elöttem járt a csajjal 40 napig...állítólag nem feküdtek le....most a barátom egyik haverjával jár...de még igy is azt érzem,mintha az én abrátomnak tenné-venné magát....de volt olyan pl h megkértem a barátomat h ne beszéljen a csajjal,és egyszer bennthagyta a facebook-ját és megnéztem az üzeneteit..és a csajjal beszélgetett....már 1x szakítottunk a csaj miatt...:( szerintetek újra egymásra találtak,és megcsal vele??? vagy mivel annó nem feküdtek le ezért hajtja minkettejüket a kiváncsiság??miért beszélt vele ha megkértem ,h ne????:(:(:(


2011. aug. 27. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tölled azst kérné ne beszélj 1 nagyon kedves barátoddal , beszélnél ?
2011. aug. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kedves kommentelő....a különbség az,h én nem kavartam 1ik haverjával sem,és neki nincs ilyesféle problémája...van is miért féltékenynek lennem....vagy szerintd hagyjam,ha szövödjön tovább köztük ami van?????????nézzem zsebretett kézzel?? biztos ,hogy nem....nagyon jól tudta h utálom a csajt....
2011. aug. 27. 03:44
 3/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, most arra vársz, hogy azt mondjuk, nem nem csalt meg, téged szeret.. vagy őszinte szavakat??


"soha nem mondta h ki azt,h "szeretlek"...aztmondta h érezzem a tetteiből" - érzed a tetteiből, hogy szeret? vagy csak az ágyban teszi azt???


már 24 éves felnőtt férfi és másfél év alatt egyszer sem adta tudtodra szavakkal, hogy szeret... ezek szerint ezt pont nem érzi irántad - de abszolút jól csinálja a srác, mert nem hazudja a szemedbe, helyette érezteti a tetteivel... tulajdonképpen kihasznál és te ezt hagyod.. az, hogy keresi a lány társaságát annak ellenére, hogy tudja, nem bírod a csajt, tiszta képet ad arról, hogy nem te vagy neki az igazi. lehet hogy testileg nem csalt meg, de lelkileg biztos, hogy már nem áll melletted.

az a baj, hogy ezt te is látod, csak épp nem látod be magadnak. nem vagy őszinte magadhoz. saját magad erőszakolod meg! és persze emiatt vagy féltékeny, amibe hidd el bele fogsz rokkanni.

ne áltasd magad! a szemed már nyitva, látod is, hogy mi történik, az agyadban az infó ott van, már csak fel kell dolgoznod és be kell látnod.. csalódni szar, de attól csak erősebb leszel. és persze tudni fogod, hogy olyan következőnek kell jönnie, aki nem csak "érezteti a tetteivel", hanem ki is meri mondani, hogy szeret.

2011. aug. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha féltékeny vagy azzal a világon semmit nem akadályozol meg, csak rontasz a helyzeten. ha meg akar csalni akkoris megfog ha akármit tiltasz meg neki, sőt még jobban menekulni fog töled.

én lany vagyok, 25, eddig énsem tudtam soha mondani, hogy "szeretlek", most lett egy baratom, aki vegtelen szeretettel és kedvességgel ugymond megnyitotta a szivem, és ennyi idő utan végre ki tudom mondani neki ezt.

szerintem csak szeretettel tudsz bármit elérni, ha nem fogja azt érezni magától, hogy neki veled a legjobb, akkor kár bármit tiltani, csak rosszabb lesz.

2011. aug. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy legyez a férfiúi hiúságának, hogy tetszik annak a lánynak, de az is, hogy ennél komolyabb a dolog. Nem érdekli, hogy ezzel megbánt, ami durva. Velem is történt ilyen, bár a csaj nem a párom exe volt, hanem egy közös klubból ismerték egymást, de még nem találkoztak személyesen. A lényeg beleolvastam a beszélgetésükbe. Bántott, hogy bókolt a csajnak, és ezt meg is mondtam neki, vagy én, vagy az a csaj. Utána nem beszélt vele többet, látta, hogy nagyon megbántott, de ő se tűrné el, hogy más pasikkal flörtölgessek neten.

Nem hiszem, hogy az a pasi nagyon szeretne téged, akkor nem tenné ezt veled. Lehet csak kényelmes neki, hogy ott vagy mellette.

25N

2011. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!