Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret még? (bövebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még? (bövebben lennt)

Figyelt kérdés

van egy barátom,24 éves.másfél éve vagyunk együtt.igazából sosem volt köztünk az a nagy szerelem.....soha nem mondta h ki azt,h "szeretlek"...aztmondta h érezzem a tetteiből...

a lényeg az,h van 1 lány akivel én jóba voltam...nagyon féltékeny vagyok rá,elöttem járt a csajjal 40 napig...állítólag nem feküdtek le....most a barátom egyik haverjával jár...de még igy is azt érzem,mintha az én abrátomnak tenné-venné magát....de volt olyan pl h megkértem a barátomat h ne beszéljen a csajjal,és egyszer bennthagyta a facebook-ját és megnéztem az üzeneteit..és a csajjal beszélgetett....már 1x szakítottunk a csaj miatt...:( szerintetek újra egymásra találtak,és megcsal vele??? vagy mivel annó nem feküdtek le ezért hajtja minkettejüket a kiváncsiság??miért beszélt vele ha megkértem ,h ne????:(:(:(


2011. aug. 28. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyértelmű, hogy le se s@rja a fejedet, csak azért van veled, mert nincs más. De tudod mit, aki ezt eltűri az ezt is érdemli.
2011. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem szeret ha egyszer kiírtad ezt a kérdést annyira kételkedsz...


De a másik oldalról: én nem lennék 1 csajjal sem aki megmondja hogy kivel beszélhetek meg kivel nem. Nekem nem korlátozhatja senki a szabadságom.

2011. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy van, nincs jogod megtiltani, hogy kivel beszélhet.
2011. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 és fél évet elcsesztél az életedből.
2011. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igazából most nemtudom miért engem szidtok....miuttán rájöttem,h ők ketten flörtölgetnek a facebook-on,utána mondtam neki h nem esne jól ha beszélne vele mégegyszer....nem aztmondtam neki h TILOS !! egy szóval sem ezt mondtam!! döntse el ő,h mivel bánt meg meg mivel nem!

ha én nem beszélhetek a haverjaimmal barátaimmal,akkor ő miért??

2011. aug. 28. 17:17
 6/12 anonim ***** válasza:
nem tudod miért téged szindunk? Hát ki dönt úgy, hogy egy olyan férfival van aki nem szereti ? Te döntesz úgy, aztán idejössz rinyálni, hogy jaj szegény én...pf
2011. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ami nem derül ki, nem fáj. Ha te nem követtél volna el bűncselekményt, hogy beleolvas a leveleibe, akkor nem fájna.

Egyébként neked is lehet barátkozni bárkivel, szóval sok sikert! Ha pedig egyértelműen csal a palid, hagyd ott.

2011. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tajparaszt ***** válasza:
Ha nem beszélhetsz a haverjaiddal, barátaiddal akkor szerintem lapozz minél hamarabb...
2011. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

mivel szerelmes vagyok belé,így eltűröm/elviselem...azthiszed h olyan egyszerű??

persze kivülről könnyebb beszélni..

2011. aug. 28. 17:21
 10/12 A kérdező kommentje:
igen belenéztem a leveleibe...és ugye minden okkal történik..minden kiderül előbb vagy utóbb...ilyen esetekben meg a bizalom már rég nincs..
2011. aug. 28. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!