Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen fura a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fura a srác, amikor eddig nem ilyen volt?

Figyelt kérdés

kb. 2-3 hónapja ismerem.

Nem járunk még, de közel kerültünk már egymáshoz.

Kb. 1 hete nem írt e-mailt, vagy üzit a facen. Nem hívott föl. El sem akar érni.

Nem feszegeti a járás témát. Neki mindegy.

Pedig amikor kimutatja h szeret, akkor annyira szeret...

én meg nagyon szeretek vele lenni. komolyan kétlem h ő fele annyira igényli a társaságomat mint én az övét.

Szinte minden nap bulizik, most nem vagyok vele, és nem mutatja minimális jelét sem, hogy hiányzom neki...

Nem akarom felhívni, várom h ő jelentkezzen.

Még 1 virágot sem kaptam tőle, meg semmi...

Szóval ilyen típusú srácok miért vagytok ilyenek? Csajok, ha volt ilyen barátotok, hogy értétek el, h törödjön veletek jobban??


2011. aug. 27. 12:18
 1/2 Walk With Me ***** válasza:
Hintáztat, kíváncsi rá, hogy mennyire kell Neked. Sok lány ugyan ezt csinálja, szóval ne kend ezt a gonosz fiúkra. Amúgy meg aki minden nap bulizik, az szerintem nem akar komoly kapcsolatot.
2011. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamóca.. ***** válasza:

ilyen srácokat úgy tudsz magad mellett tartani, ha szokássá válsz náluk. ezt úgy érheted el (azon kívül hogy te keresed orrba-szájba, mert én erre nem vagyok képes) hogy minden beszélgetés, v tlaálkozás végén feldobsz egy nagyon magas labdát, amit neki kell lecsapni, vagy valami indokot adsz hogy muszáj legyen találkoznotok. az elsőt könnyebb kivitelezni ha szexkapcs van köztetek, úgy tudsz hatni a férfiasságára (pl párbeszéd: "majd legközelebb megmutatod hogy tudsz akármit csinálni" " oké feltétlen" "már alig várom, mikor érsz rá?" és kész a kövi találkozótok) vagy amásodik, az egyzserűbb: mindig elhozol tőle vmit kölcsön, v te hagysz nála vmit, hogy érte kelljen menned:D

és így ha elég sokáig csinálod egy idő után a szokásává válsz és automatikusan keres majd.


...feltéve hogy nem sz.rik rád teljesen és legalább szeretkezni akar veled.

2011. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!