Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim lefeküdt egy thai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim lefeküdt egy thai lánnyal de engem szeret, de nem tudom feldolgozni. Undorodok tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyton az ugrik be ha hozzám ér puszit ad h vele is ezt tette ugyérzem bedilizek :S
2011. aug. 27. 14:12
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

Nem tudok hova menni.

Pasinak írtam mert nem tudom mit írjak rá a történtek után...leginkább a gerinctelen féreg szó ugrik be.Előtte páromnak hívtam nem házasodtunk össze csak élettársak vagyunk.

2011. aug. 27. 14:48
 32/60 napietus ***** válasza:
akkor ne válj el tőle, csak ne feküdj le vele többé soha.
2011. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
ha ezek utá vele nem fekszem le de szeretöt tartok akkor meg oda süllyedek ahová ö :(
2011. aug. 27. 14:49
 34/60 anonim ***** válasza:

ma 14:48


Hát igen, végül is meg lehet érteni...


Nem dolgozol? Vagy hogy hogy függsz tőle anyagilag? Ha tényleg nem tudsz senkihez menni, akkor ne feküdj le vele többet. Próbálj saját lábra állni, és ha sikerült hagyd el.

2011. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

Dolgozok közös munkahely....lakásom nincs saját ez a fő baj .

ha talpra állok tuti repül,de az még min 1-2 év :S

2011. aug. 27. 14:51
 36/60 A kérdező kommentje:
szerintem csunya ez a lány de lehet elfogult vagyok...bár szerintem minden ázsiai csunya:) szerintetek szép?
2011. aug. 27. 14:53
 37/60 A kérdező kommentje:
Fura mert a "való világban" szinte mindenki azt mondja h felejtsem el mit tett
2011. aug. 27. 14:55
 38/60 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem csúnya, de nem engem csaltak meg vele...


És ha nagyon összehúzod a nadrágszíjat akkor se tudnál pl egy albérletbe menni? Tudom, hogy gyerekekkel nehezebb, de én elgondolkodnék ezen a helyedben. Ha nem éheznétek, lenne gáz, víz, áram, akkor túlságosan nem nélkülöznének a gyerekeid semmit...

2011. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

ma 14:55


Ki mondja ezt?????????

2011. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 napietus ***** válasza:

szerintem se szép :S


egy év biztonsági szünet, alapos kivizsgálás mindkettőtöknek, aztán gondolkodj el rajta, hogyan tovább. az alatt lesz ideje gondolkodni, megérte-e az az egy numera.


anyagi függés nagyon rossz, óva intek ettől minden nőt, akivel beszélek, mert sajnos ilyen helyzetekhez vezet.

2011. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!