Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim lefeküdt egy thai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim lefeküdt egy thai lánnyal de engem szeret, de nem tudom feldolgozni. Undorodok tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyton az ugrik be ha hozzám ér puszit ad h vele is ezt tette ugyérzem bedilizek :S
2011. aug. 27. 14:12
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel a csaj ,megváltoztatta a nevét fb-on ,most Aoo Toei :)


Ja és elköltöztem attól a szánalmas embertől :))))

2011. okt. 26. 09:58
 52/60 Technomanta79 válasza:
61%

Sziasztok!


Én vagyok a "pasi" vagyis, a "gerinctelen féreg" :)


Nos, ami fontos, hogy Ti itt csak csapongtok, a szerelmem oldalát (verzióját) ismerve, engem elkönyvelve szem.tnek, ro.nak, közben nem figyeltek föl olyan apró tényekre, hogy akik az életben tanácsokat adnak neki azok "valamiért" azt javasolták neki, hogy felejtse el ezt a "félrelépést", mert nem az volt. Csak ugye, ez az oldal kényelmes neki, mert itt leírja, amit gondol, ti meg ugrotok. Akik az életben a barátai és nekem is a barátaim, ismerik, hogy mi történt, meg, ugye az előző 8 évet, amit megéltem mellette.


zanzásitva:


Amikor összejöttünk, eleinte nem voltam benne 100% -ig biztos, hogy szeretem, de gyakorlatilag azonnal jött a baba (kértem, hogy ne tartsa meg akkor még 24-éves voltam, második barátnőm volt Ő,soha nem futottam lányok után) azt, hogy miért fogan meg, az Ő érdekében nem részletezem :)

Megtartottuk a babát. Egy fontos momentum, hogy mikor megismerkedtem vele, már volt egy gyereke, aki engem apának nevez, ezen ifjú is egy megromlott kapcsolatból származott, a párom erre a kapcsolatra hivatkozva törhetett-zúzhatott, véresre karmolhatott, ripityára törhette az edénykészletet, stb. :) meg még csinált egy-két érdekes, ennél durvább dolgot, amit most szintén nem említek, az ő érdekében. ezek a dolgok, nem havonta, hetente, hanem naponta jöttek elő, de nagyon szerettem akkor már, eltűrtem neki, ha neki kellett egy luxushűtő, akkor rohantam megvenni, kocsi kellett? Rohantam megvenni.



Közben az Ő gyermekének az apja szintén följelentett, engem, hogy így bántsa a páromat, mivel egy viszonylag jól működő családmodell voltunk mindezek ellenére, (mindent eltűrtem neki) 4 évet jártunk gyámügyre, birokságra, rendőrségre, én, mint vádlott, közben a gyerek hozzám fordul mindennel probléma, stb., hogy segítsek. közben megérkezett a básodik gyerekünk, Misu, akit már pont ugyanannyira szeretek, mint a másik két fiamat, (A páromét, és az enyémet) Közben a párom még durvább dolgokat művel, (az, hogy amikor olyanja van, késsel ront nekem egy jelentéktelen momentum, ennél csinált durvább dolgokat) Itt jegyzem meg, hogy kb. 6 év telt el megismerkedésünk óta, és a korábban leírt, dolgok mindennaposak(!)

Ekkor lesz a párom rákos, egy évet ülök minden nap mellette a korházban, majd rohanok haza a gyerekekhez, utána reggel nála kezdek munka előtt (előléptetés után közvetlenül el is küldenek)

Halálosan szeretem, továbbra is, szerencsére, Istennek hála, Buddha keze van benne, tökmindegy.

A korház után kezdi el, hogy ő mennyire gyűlöl engem, hogy takarodjak el mellőle, nem kellek neki, majdnem 2 éven keresztül. (ezekben az időkben már én is beleolvastam, hogy a közeli, "belső körös pajtásaival" miket beszélget, miket tanácsolnak neki, hogy én milyen egy g. cimen vagyok:) stb... az, hogy szembe köp, hogy a gyerekeink előtt ütlegel, (természetesen nem fáj, de a gyerekek látják, és ugye az a visszhang jön oviból, hogy a szülök verekszenek). Végül, 2 év után (szerinte persze nem volt annyi, de sajnos én minden napot számoltam:)) a főnököm fölajánlja, hogy menjek ki vele külföldre, mert azon gondolkodom, hogy öngyilkos leszek. Kint megtörténik a "félrelépés" de kis idővel utána a gyermekbántalmazási per miatt kénytelen vagyok beszélni vele, és amint meghallom a hangját, azonnal megint beleszeretek, és elfelejtek neki mindent, amit addig tett, rohanok, haza hozzá azt a szerencsétlent azonnal kirúgom, de a fent leírtak alapján úgy gondolom, hogyha a páromnak elmondom, hogy mi történt, öngyilkos lesz. Természetesen, 2 héttel hazaérkezésem után már az mailjeimet túrja, a telefonomat kotorássza, amikor azt hiszi, hogy alszom:) és persze, minden fórumon flörtöl férfiakkal, akik ugranak minden szavára, és tudnak kollektíven utálni engem:) miután talál egy mail címet, amit a már nem tudom, hogy honnan ásott elő, néhány nappal bekövetkezik az öngyilkossági kísérlet.

Most külön vagyunk, én továbbra is szeretem, és javasoltam neki, hogy feküdjön le, akivel csak akar, hogy úgy érezhesse, egálban vagyunk. (nekem a sex nem számit, csak azért feküdtem le a lánnyal, mert túl régóta hallgattam azt, hogy egy impotens barom vagyok, aki egyetlen nőnek sem kell. stbstb..)


Tudom, hogy csapongó a levelem, összeszedetlen, de remélem, hogy legalább néhányan megértitek, hogy miért.

Az, hogy anyagilag függene tőlem? Mert mindent megadtam neki, a lehetőségeimhez mérten? És most minden kérést úgy kezd, hogy úgysem adom meg? Nevetnem kell, ugyan úgy támogatom, mint bármikor:) Az a vicc, hogy ezt Ő is tudja, csak Ti nem.


Még egyszer elnézést az össze szedetlenségért, ha valakit érdekel, szívesen megírom, hogy 8 év alatt miket éltem még meg mellette, csak ezzel az a baj, hogy külső szemlélő számára mártírkodás tűnik. le sem akartam írni, csak véletlen ráakadtam erre a blogra... google a barátod :)

Magunk közt szólva ilyenkor a legértelmesebb kérdések elsőre azok, hogy miért nem dobtam ki korábban :)


DE sajnos mint tudjuk, ilyen a szerelem :)

2011. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 Technomanta79 válasza:
és igen, elköltözött, és támogatom benne, és számíthat rám, ha bármikor bármire szüksége van :)
2011. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor őszintén gratulálok, megérdemlitek egymást, most már csak a gyerekeket sajnálom. Azért remélem volt annyi eszetek, hogy benevezzetek egy nemibeteg szűrésre.
2012. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 Technomanta79 válasza:
0%

Persze, hogy volt. csak az ócska elterjed sztereotipiáknak nem kell bedőlni... :)

Igazából, Te mit tettél volna a helyemben?

2012. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem dőlök be ócska sztereotípiáknak, akármilyen nemzetiségűvel kettyintesz félre tanácsos elmenni szűrésre... Én annak a híve vagyok, hogy egy rossz kapcsolatból ki kell szállni, mert mindenkinek csak árt, főleg a gyerekeknek (mielőtt rájuk hivatkoznál). Mondjuk én valószínűleg a második gyerekig már el sem jutottam volna, de mivel nem is voltam még ilyen kapcsolatban csak a mostani eszemmel tudok erről gondolkodni.
2012. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 Technomanta79 válasza:
59%
Már megbocsáss, de te félrekettyintésnek értelmezed,ha a párod közli veled, hogy "takarodj a k. anyádba, nem kellesz!"? illetve melyik időt ragadtad volna meg a kapcsolatból történő kilépésre? amikor terhes lett, és nem volt hajlandó elvetetni, amikor balesetezett, és mindenünk ráment, amikor jött a következő gyerek ( tudom, hogy milyen az, ha valakinek nincs testvére, jobb, hogy van neki), amikor az Ő fiának az apukája feljelentett engem, és 5 évig ment a per, és a párom volt a koronatanú mellettem, amikor rákos lett, és egy évig ültem mellette minden nap a kórházban...(és van olyan is, amit le sem merek írni :)) vagy mikor? mint mondtam, más nőért sosem hagytam volna el, számomra Ő volt a nőideál, és a gyerekeknek most sokkal rosszabb, hogy nem vagyok velük, a párom saját fiának elmondása szerint.
2012. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, hagyjuk ezt jó? Többet nem írok inkább ide, mert úgysem fog megfelelni a válaszom. Te fel akarod menteni magad az alól amit csináltál, illetve ugyanúgy megmagyarázod a dolgokat, mint mindenki más, aki nyavalyog, de nem lép ki a rossz kapcsolatából... A félrekettyintés az félrekettyintés, akkor is, ha nem tetszik, és akkor is ha úgy érzed jogos volt, mert inkább szenvedsz az elvileg nem normális csajod mellett. A gyerekednek már volt egy testvére, az a kicsi, aki nem tőled van... attól még ő is testvér. Minden jót a továbbiakban.
2012. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 Cickafarok76 válasza:
régen volt, de sztem nincsen ezzel baj, a thai csajok és srácok nagyon erotikusak....ha meg Téged szeret, akkor az tök jó, próbál meg feldolgozni, ez csak sex, náluk másképp van mint nálunk csajoknál ....nekik nem jelent olyan sokat , max azzal akit szeretnek ,s zóval Veled
2013. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
:O
2020. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!