Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim lefeküdt egy thai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim lefeküdt egy thai lánnyal de engem szeret, de nem tudom feldolgozni. Undorodok tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyton az ugrik be ha hozzám ér puszit ad h vele is ezt tette ugyérzem bedilizek :S
2011. aug. 27. 14:12
1 2 3 4 5 6
 41/60 napietus ***** válasza:
azért én sem kényszeríteném a gyerekeimet rosszabb körülmények közé, mert az apjuk egy gusztustalan ember... inkább akkor az 1 év szex-szünet verzió.
2011. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:

ismerősök mondták ...és ami elképesztő hogy nők,nem értem hol van az önbecsülése annak aki ilyet mond h ezt is megbocsájtja..


3gyerekkel nem megy az albi sajna,de rajta vagyok hogy külön menjek.

2011. aug. 27. 14:59
 43/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,most nem leszek gépnél egy napig,de várok még kommenteket.köszi
2011. aug. 27. 15:00
 44/60 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem az a lényeg,hogy milyen nemzetiségű volt a lány,hanem,hogy megcsalt és kész. Ugyanolyan mintha egy magyarral csalt voltna meg. Legalábbis nekem nem lett volna kellemesebb. Na mindegy szerintem beszéljétek meg értelmesen hiszen ha már gyerekeitek vagytok tart ott a kapcsolatotok(remélem). Végülis mindenki hibázhat,biztosan megbánta. De ha téged ez nagyon bánt és már nem tudod úgy szeretni akkor ne a gyerekek miatt maradjatok együtt. Az nekik sem jó...

De szerintem nem történik ilyen egy harmonikusan műdödő kapcsolatban szóval előtte is voltak gondok ,nem? Különben miért tette volna. Mindennek van valami oka.Ezt te is érzed,vagy tudod..

2011. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:

a thai nő eléggé a legalja az én szememben ,de igazából ha fehérrel csal meg az se lenne jobb érzés.

Voltak gondok,de ha szeretett valaha és ismert pontosan tudnia kellett h ha ezt a pontot átlépi soha nem lesz visszaút :( fáj mert szeretem még de nem tudok így együtt élni vele mintha mi sem történt volna

2011. aug. 28. 14:36
 46/60 anonim ***** válasza:
A mázlista :D
2011. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nő volt?
2011. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
0%
Juj ez a csaj naggyon dögös! én is elfarkaltam volna csak azt nem tudtad volna meg soha!(megnézem fbn)
2011. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Szakíts! Te ezek után még együtt maradtál vele, engedted neki hogy hozzád érjen meg puszilgasson? Atya ég... én amint megtudtam volna, egyből dobta volna a büdös francba! :D
2011. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
hagyd ott. a thaioknál gyakori az aids...
2011. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!