Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat miért zavarja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat miért zavarja az hogy sms-t küldök neki? Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott azt mondta hogy ne küldjek neki napi 2-3 sms-t,pedig csak kedvességből küldtem neki erre ő azt mondta hogy teljesen felesleges...nagyon megbántott...
2011. aug. 27. 14:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
sztem azon gondolkozz el hogy miért vagy ezzel az emberrel.ha eenyit nem tud érted megtenni h normálisan reagáljon.
2011. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? mi állt az sms-ben? ha valami nyálzós szöveg, lehet, hogy párod nem az a típus, aki az ilyesmit kedveli.
2011. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
My. mert utál smst írni, és akkor válaszolnia kéne rá..:D Nem tudom
2011. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Elhiszem, nekem is nagyon fájna. De miért mondhatta ezt? Dolgozik?
2011. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzi, hogy "túl sok" vagy neki, akkor vegyél vissza kicsit. Hidd el, nem jó túlzásba vinni még a kedveskedést sem.
2011. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt? amúgy az enyém se nagyon szereti :D ezért kb 2-3 hetente írok neki ha van valami fontos, egyébként telefonon beszélünk

nem minden pasi rajong az sms-ekért szerintem ne vedd zokon

korotok?

2011. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ezen én is kiakadnák és nagyon bántana engem is főleg azért, mert az én párom egész nap szinte dolgozik, és legalább sms-ben halljuk egymást, még nem vagyunk együtt. Én megkérdezném tőle, hogy miért zavarja, mert erre sok magyarázatot lehet találni...
2011. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

"mióta vagytok együtt? amúgy az enyém se nagyon szereti :D ezért kb 2-3 hetente írok neki ha van valami fontos, egyébként telefonon beszélünk

nem minden pasi rajong az sms-ekért szerintem ne vedd zokon

korotok?"

de találkozni azért szoktatok?

2011. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:00


Nem nem dolgozik..tanul most éppen szünet van neki.

Amúgy 23 éves..

2011. aug. 27. 15:04
 10/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:03



4 hónapja vagyunk együtt

2011. aug. 27. 15:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!