Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan huszadik életévé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan huszadik életévét már betöltött lány vagy fiú akinek eddig nem volt párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért nem találtatok még erre alkalmas személyt? Kort és nemet is írjatok kérlek!
2011. aug. 27. 20:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22 FFi, porosodó fehér rózsa vagyok, mely arra vár, hogy megtalálja szíve szerelmét...
2011. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Unokatesóim 22 22 28 csókszüzek, és ha nem kezdek el fejlődni a Pua világ segítségével én is az lennék :P

F18

2011. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ide tartozom én is. Miért? Valószínüleg azért mert csöndes, visszahúzódó és kocka is vagyok ( utóbbi márcsak eredmény ). Valamint 2 méter magas vagyok, ez is közre játszik. 20/F
2011. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

20 leszek és nem volt még párkapcsolatom miért talán én választok rosszul vagy a nők egy szőke hercegre várnak nem tom.


19 f

2011. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Miért baj ha 2 méter magas vagy? Legalább a magas lányok is fel tudnak venni melléd magassarkút:)
2011. aug. 29. 21:24
 16/18 anonim ***** válasza:
18 vagyok és soha nem volt barátnőm mert félek tőlük:D az meg a másik hogy egy lány ismerősöm sincs:D vagy otthon ülök vagy dolgozok vagy motorozok, utcán gyalog nem járok tehát nem is találkozok lánnyal:D
2011. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnos eddig nekem sem volt szerencsém párkapcsolatok terén. Eddig az összes lánynak/nőnek akinél vettem a bátorságot hogy bepróbálkozzak nem igazán jöttem be. Pedig megpróbálok barátságos, közvetlen, udvarias, vicces stb. lenni. Bár az igazsághoz hozzátartozik hogy nem vagyok az a nőknek bejövős pasas, mackós vagyok és szőrös is. Meg az is közrejátszik hogy nem igen vannak nő barátaim, az iskolában is csak hímneműek vettek körül és a munkahelyemen is csak férfiak vannak. Sajna ezek miatt nem sok önbizalmam van. 27/f
2011. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
biztos h van ! 10en évesen sok fiatalnak van 1-2hónapos kapcsai nekem sok ilyen vt már !
2011. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!