Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szoktatok találkozni a barátnőtökkel/barátotokkal?

Figyelt kérdés

Szerintetek heti hány alkalom az ideális?(2 percre lakik, úgyhogy szinte bármikor találkozhatnánk)

16/L


2011. aug. 28. 00:34
1 2
 11/16 vámpír12 ***** válasza:
100%
szia...én és a barátom lassan 1 hónapja ismerjük egymást és kB 2-hete járunk ,és elég ritkán találkozunk pedig csak 9km-re lakunk egymástól..hát elég szar helyzet,de ez van,nekem is sok a dolgom,és nincs időm átmenni,meg ö sem nagyon ér rá,főleg most hogy kezdődik a suli,akor pedig még ritkában fogunk találkozni,de viszont nagyon SZERETEM és ez így is fog maradni...ha van kérdésed nyugodtan irt én szívesen válaszolok neked...szia 20/L
2011. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tolem 20 percre lakik gyalog, 4-5 percre kocsival, igy kb heti 4-5x talalkozunk mikor hogy... Mondjuk attol is fugg mennyit ulunk aznap egyutt, ha pl 6-7 orat akko kb 1-2 napig mindenki csinalja a dolgat, ha keveset akk masnap is talalkozunk...16/L

Amugy az a 16 eves lany aki azt mondta, hogy minden nap baratjanal alszik az megis, hogy oldja meg? Szulei, h engedik, hogy szinte ne is legyen othon? Hany eves a baratja?

2011. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel mindig úgy voltam, hogy szerintem elég max. 2-3 nap a hétből, de akkor több időt töltsünk együtt ha lehet (ne 1-2 órát, hanem mondjuk egy egész estét/éjszakát vagy napot), így a többi nap jut idő minden és mindenki másra. (családra, barátokra, egyéb programokra)

Bár mostanában én sem úgy találkozom a barátommal, ahogy eleinte sajnos, pedig 1 órára lakik tőlem a város másik felében, de vagy ő nem ér rá vagy éppen én, és így nehezen jön össze. Különben míg ez nem volt, addig átlagosan heti 2 alkalommal (néha 3) találkoztunk, és ez így pont megfelelő volt. :)

2011. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyi ideje vagytok 1ütt ha friss a kapcsolat akkor szerintem heti 1-2 alkalom elég és majd ezt lehet növelni ha komolyabbra fordul a kapcsolatotok
2011. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

mi autóval fél órányira, bkv-val másfél órányira lakunk egymástól.

7-ből 6 nap együtt alszunk, és napközben is együtt vagyunk, ha tehetjük.

három éve.

2011. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%

A válasz megírásának időpontja: 08-30 09:55


Én vagyok a 16/L aki minden nap a barátjánál alszik.. :D

hát ez most nyáron nagyon egyszerű volt,mert 1hónapja konkrétan náluk lakok,mert otthon felújítunk.. így ide kellett cuccolnom.. de ha vége a felújításnak ami előreláthatólag olyan 2hét múlva lesz,akkor majd beosztjuk és 2napot nálunk 2-t meg náluk leszünk suli után..

a barátom szintén 16éves, 2hónappal idősebb mint én.

Igazából anya most nyáron nem is ellenezte h alig vagyok otthon,és suli közbe se nagyon,de persze ha meg lesznek a házzal akkor járunk majd hozzánk is rendszeresen.

Itt pedig szeretnek a barátom szülei is, és én is szeretek itt lenni szóval semmi probléma :)

2011. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!