Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
amikor találkoztam a "leendő csajommal" szinte remegtem :S Mit tegyek hogy ne féljek? Hogy lehetnék lazább?
2011. aug. 28. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
és tényleg milyen igaz, egy kis alkohol és máris jobb, saját tapasztalat, szalagavató tánc előtt lenyomtam egy feles vodkát és máris úgy éreztem menni fog a tánc xD
2011. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
házipálesz és máris azt hiszed,h te vagy a falu bikája
2011. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt mondtam már hogy 14/f vok ? xD
2011. aug. 28. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
vannak ezek a kis 150 ft-os kis üveges vaszilij, meg szilva, de ha nem akarod, hogy pijás legyen a szád akkor lehúzol 1 kisüveges mézespáleszt.......oldja a gátlásokat....komolyan....saját tapasztalat.............
2011. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké
2011. aug. 28. 12:19
 6/8 napietus ***** válasza:

na, akkor piás beszólásokat most töröld az agyadból :) ami még eszembe jutott (esküvőm napján nagyon izgultam, akkor alkalmaztam ezeket és tleg jó):


-akármennyire is nem vagy éhes, egyél valamit, mielőtt találkoztok. éhesen az ember feszültebb (persze ne fokhagymásat :D).

-mindenféle koffein tartalmú italt kerülj (kávé, tea, kóla, energiaitalok stb.)

-aludd ki magad.

-figyelj rá, hogy egyenletesen lélegezz. így a szívverésed is lassul, és nem izgulsz annyira.

2011. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy idő után elmúlik. Lazulj, nevess sokat, érezd jól magad.
2011. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó 2őnek
2011. aug. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!