Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne féljek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne féljek és ne lovagoljak ezen ennyire? És miért nem veszi észre hogyha kicsipem magam?

Figyelt kérdés

a barátomatr olykor megkeresi az ex nője, még mindig próbálkozik. a pasim elmondása szerint-már lezárta a multat, engem szeret és nem irogat az exének, nem törödik vele. De félek hogy mivan ha titkon elcsábítja a pasimat, ha visszamegy hozzá ha titokban ismét dumálnak... ezen agyalok, elég sokat. Hogyan állítsam le magam? És tartsam meg Őt?


A másik tegnap találkoztunk a pasimmal, mentünk moziba meg fagyizni... és kb 1órát töltöttem a tükör előtt, belőttem a hajam, enyhén kisminkeltem magam, szóval csak tussal kihuztam a szemem felül tettem egy enyhe szehéjpudert és 1 kis pillaspirált....nem öltöztem túl az alkalmat de sportosan nőies ruhát vettem fel. tetszeni akartam neki.

És még azt se mondta hogy "csinos vagy Édes" vagy "jól nézel ki"

KOMOLYAN ILYENKOR ÉSZRE SEM VESZI A VÁLTOZÁST?:S


2011. jún. 15. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Meg kell tanulniuk a nőknek a két alapszabályt: 1. Ne féltékenykedj az exekre, jogunk van beszélni velük, ha akarunk, mert felnőtt emberek le tudják zárni a múltat.

2. Felesleges a smink, mert természetes állapototokban akarunk titeket látni, nem pedig kifestve mindenféle büdös kencével, ami elnyomja a természetes nő-illatot.

2011. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszi.


de ha lezárta valaki a multat akkor nemkell dumálni se az exxel. Ő nem beszél vele...csak én félek mert ezelőtt 2 kapcsolatomban is az exxel csaltak meg:( És nehezen tudok bízni:(

2011. jún. 15. 11:11
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Őt csak úgy tarthatod meg, hogy megbízol benne. Tudom, hogy nagyon nehéz, mert én is most léptem át ezen a problémán. 100 %-ig soha nem fogok benne megbízni, de már azért olyan 95 %-ig igen. A maradék az a bizonyos "mindig járj nyitott szemmel" dolog. Vannak apró női trükkök amikkel észrevétlenül szúrópróbaszerűen le tudom ellenőrizni. Nem azért, mert a páromban nem bízom, hanem azért mert egy csomó hazugságot terjesztgetett róla az ex. Persze ezeket megbeszéltük, de a nagy számok törvénye alapján, azért a gyanú bennem maradt.


A másik kérdésedre: Ha a párod olyan típus, akkor ehhez hozzá kell szoknod. Az enyém se jegyzi meg, ha esetleg csinos vagyok. Mondjuk a másik felét se.

Mesélek erre egy példát: Hétvégén társaságba mentünk. nem tudom, hogy sikerült, de egy cseppet több parfümöt tettem magamra a szokásosnál. Valahogy nem éreztem magamon az illatát. beültem mellé a kocsiba, majd amikor kiszálltunk, a szabadtéri rendezvényen több megjegyzést kaptam, hogy egy kicsit sok lett. Erre viccesen elővettem a párom, hogy beültem melléd zárt térbe, ott még élesebben kellett kijönnie az illatnak, akkor miért nem említetted??? Neki eszébe se jut, hogy szóljon érte, neki jó és kész. Szóval a pasik nem igazán törődnek az ilyen dolgokkal. tisztelet a kivételnek, mert azért van az éremnek másik oldala is.

2011. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, meg a sztorit is:)
2011. jún. 15. 11:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én barátom sem jegyzi meg, ha kicsípem magam, egyszerűen nem ilyen típus. Az exszel való kapcsolat viszont engem is zavarna. Ha lezárta, mit akar még tőle?:S
2011. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

jaaa nem, a csaj akar tőle ... nem a barátom.

a csaj keresgéli meg irogat neki.

Meg üzenget neki meg ilyenek.

de a barátom elmondja ezeket nekem, h ne legyen félreértés h nemmondja el... de nem ír vissza a csajnak.

csak ugyanaz a barátom telószáma mint kb 5éve, és a kiscsaj irt neki multkor smst... és a barátom elmondta nekem, de nem irt rá.

de letiltotta a csajt msnről, fb-ről mindenhonnan


SZÓVAL A CSAJ NEM ÁLL LE, PEDIG MÁR NEM 1X EL LETT KÜLDVE A HADD NE MONDJAM HOVA...SZAKÍTÁSKOR IS...DE NEM ÉRTI, HÜLYE SZEGÉNY

2011. jún. 15. 11:26
 7/15 A kérdező kommentje:

sZÓVAL UTOLSÓ FÉLRE ÉRTED...

A BARTÁOM NEM IROGAT NEKI MEG SEMMI, CSAK FÉLEK HOGY MIVAN HA MAJD MÉGIS BEADJA A DEREKÁT, BÁR AZTMONDTA NEKEM HOGY SOHA SENKINEK NEM HAGYJA HOGY BEKAVARJON NEKÜNK! MERT SZERET ENGEM, ÉS MINDENNÉL FONTOSABB VAGYOK NEKI.

ÉS HA NEM ÁLL LE AZ EXE ÉS ABBÓL NEM ÉRT HOGY NEM REAGÁL A Z IRÁSAIRA AKKOR ISMÉT ELKÜLDI A P*CSÁBA, MINT KORÁBBAN.

2011. jún. 15. 11:28
 8/15 anonim válasza:
100%

a hosszú kapcsolat titka a hosszú póráz:D

ha igazán megbízol a párodban akkor nem aggódsz ezen..ha nem bízol akkor valamin változtatni kell

2011. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha már egy csomószor elküldte, és mondta neked, hogy esze ágában sincs elhagyni, akkor nem kellene így gyanakodnod, mert ez fogja megmérgezni a kapcsolatot. Mit tehetne még ugyan? TE nem hiszed el, erről a barátod nem tehet, nem adott rá okot.

Azt én sem értem, hogy az exével miért ne beszélhetne valaki, és mi jogod van az új barátnőnek ezt megtiltani.

2011. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 rucaöröm válasza:

A legtöbb fiú figyelmetlen, és nem veszi észre az ilyen apróságokat, ne is bosszankodj miatta.

Az ex ügyben én is hasonló cipőben járok. Tudom, hogy szerete engem a párom, de az exe folyton kavar, a közös barátainak hazudozik (mindig lebukik), számomra ismeretlenekkel rám irat, hogy a párom megcsal vele.. Mindig lebukik, de a párom bármennyire is dühös rá, mindig megbocsát neki, és szeretne jó kapcsolatban maradni vele, mert sok a közös barát.. De a csaj nem áll le, mindig előáll valamivel. És én is félek, hogy egyszer elcsábítja, mert mindenféle ürüggyel feljárkál a párom lakására, mert ott lakott régen és egy csomó cuccát otthagyta, és nem hajlandó összeszedni. Kitarok, tűrök, mert tudom, hogy szeret, de nagyon elkezdtem aggódni, mert eddig mindig megcsalás lett a vége,ha az ex a képbe került.

Szerintem fontos, hogy ne mutasd a párodnak, mennyire féltékeny vagy, inkább beszéld ki a kérdést egy barátnőddel. Ha azt látja, hogy féltékenykedsz, rövid pórázon tartod, akkor azzal csak arra motiválod, hogy mégis megcsaljon az exxel.. Max. pár hónap, és elfogy a csaj türelme is, főleg ha a párod nem írogat neki vissza :)

2011. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!