Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne féljek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne féljek és tudjak bízni?

Figyelt kérdés
A vőlegényem lelépett az esküvő előtt,én pedig nem találtam a helyem nélküle, sírással telt minden nap. Aztán több mint egy hete megismertem valakit, akivel nagyon jól érzem magam. A gond csak az, hogy ahogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz, én egyre jobban félek az újabb csalódástól, s tudat alatt megpróbálom ellökni magamtól. Nagyon bánt ez, mert az elmaradt esküvő óta bár sok sráccal randiztam, ő az első, akivel azt érzem, hogy ez más. Ő már nem csak azért kell, hogy valaki legyen mellettem, hanem ő maga kell, azért amilyen. Viszont nagyon félek ettől az érzéstől, és nem tudom mit tehetnék, mert nem akarom a bizalmatlanságommal elveszíteni...
2010. júl. 19. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni.

Ha tetszik neked, akkor nyugodj meg.

Fokozatosan engedd közelebb magadhoz, de csak mikor úgy érzed.


Ha Ő is szeret téged vagy tetszel neki, akkor megérti.

2010. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld megtalálni magadban a hibát. Nyilván nem ok nélkül hagyott ott a vőlegényed!
2010. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lelépett az esküvő előtt O.o szegény :S De a kérdésre sajnos nem tudok választ adni :(
2010. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz, nem ok nélkül hagyott el, hanem azért mert ő már gyereket akart én meg nem, és mert nem költöztem volna oda az anyjához...ezért...:S
2010. júl. 19. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor fogd fel úgy, hogy a volt pasid volt a hibás, mivel egyrészt úgyis lett volna gyerek egy idő után, mert egy pár év után biztosan te is akarod, csak nem most rögtön. a másik meg azt, hogy odaköltözni a szülőkhöz? hát én biztosan nem! inkább spórok, nem eszek, de fizetek egy albérletet vagy valami. ezt is meglehetett volna beszélni, meglehetett volna oldani máshogy. szóval gondolj bele ebbe, hogy mekkora szerencséd van, hogy nem egy ilyen pasihoz mentél hozzá. és most van egy másik, aki az igazi is lehet. akit kedvelsz és ő is téged. bízz benne, különben elveszítheted az előző hülye jelentéktelen pasid miatt. én legalábbis így gondolom. arra gondolj, hogy ő más és szeret majd téged azért, amilyen vagy. nem fogy elhagyni csak úgy, mert rendes és szeret. ha ilyenekre gondolsz mindjárt jobban fogod érezni magad. sok buktató van az életben, de ha mindegyiken fennakadsz, akkor nem fogsz továbbjutni és nem is leszel boldog. próbálj meg bízni benne, próbáld meg felfogni optimistán ezt a dolgot. ebben akár ő is segíthet neked. támogat és ott van melletted. hidd el, azért mert az ember csalódik egyszer, még nem biztos, hogy legközelebb is fog. az élet sajnos ilyen. de kockáztatni kell. és tudod: aki nem mer az nem is nyer! :)
2010. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!