Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont az kell, aki engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont az kell, aki engem nem akar?

Figyelt kérdés

Két hónapig jártam egy sráccal, aki végül szakított velem, mert "mégse érezte", hogy együtt kellene lennünk - de én ettől még éreztem :) Szerelmes voltam belé, amennyire csak ennyi idő alatt lehetséges és egyszerűen nem tudom elfelejteni őt. Elfogadtam a dolgot, de titokban reménykedem, hátha...


Nem értem, miért nem tudok túllépni ezen az egészen. Nem akarok narcisztikusnak vagy túlzónak tűnni, de igenis akadna minden ujjamra akár három pasi is - hiába. Pedig én értékelem, hogy próbálkoznak nálam, jólesik a figyelmük és sokukat nagyon szeretem, csak épp egyiküknél sem érzek barátságnál többet.


Néha csak azon rágódok, hogy ha egyszer ennyire sok férfi akar engem, miért nem kellek annak az egynek? Miért nem vagyok elég jó? És ha egyszer nem kellek, akkor miért nem tudok másokkal törődni, miért nem olyanok vonzanak, akik akarnak is szeretni engem?


19/l


2011. aug. 28. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
énis így vagyok ezzel..sajnos.
2011. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha összejössz mással, akivel a szexen kívül is jól kijössz, és nagyon jól megértitek egymást, akkor az előzőre nem fogsz tudni úgy tekinteni többé, mint párod. Én is így jártam anno, 11 hónapot udvaroltam egy csajnak (kissé sok, de a szokásaira hivatkozott, hogy azért kéne várni többet) ígérgetett mindent, aztán meg lelépett mással én meg hoppon maradtam pont akkor, amikor tök biztosnak éreztem az egész dolgot, annyira, hogy olyan hülyeséget csináltam miatta, amit nem lehet visszacsinálni (ez viszont privi téma ha érdekel), de utólag nem bánom. két hónapig nem aludtam... Na de félre a rizsával volt közben valakim, akire akkor csak szexpartnerként tekintettem, mert akkor nem ő kellett nekem... miután átvertek gondoltam adok egy esélyt neki, és azóta ez életem legboldogabb és legszínesebb valamint legforróbb kapcsolata :D
2011. szept. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az a gond, hogy én érzelmek nélkül nem tudok belevágni egy kapcsolatba...főleg nem szimpla szexkapcsolatba ;)
2011. szept. 4. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!