Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném megkérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnőm kezét, de nem tudom melyik lenne a jobb kérdés/kérés!? Leszel a feleségem vagy hozzám jössz feleségül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 19:23
1 2
 11/17 heloka ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:32

rá gondoltam csak beelőztek:)

2011. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

19:32 vagyok :D

Köszi, nekem ez emlékezetes lenne :D

Ja, és kérdező! Még annyit hozzáfűznék, hogy nem kell izgulnod :) A lényeg, hogy legyen emlékezetes.. nem azt a részt kell 'feldobni' amikor szó szerint megkéred a kezét, hanem ami előtte van, ami arra céloz :D Sok sikert! :)

2011. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

most a barátnőmnek úgy kérte meg a pasi a kezét , hogy :


" ki kell költöznöm Amerikába egy évre a munkám miatt!

se telefon, se email, se levél , semmit nem küldhetek !

barátnőt nem vihetek , de viszem a feleségem !

kis szünet :D:D:D:D

Hozzám jössz feleségül ?"

2011. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Áhh utsó az nagy nagy :D
2011. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szerintem is őrült jó és biztos míg élnek erről fognak beszélni :)


de én egy ilyet is el tudnék képzelni :D


[link]

2011. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket!Még gondolkodom mert eléggé döntetlen a válaszok száma!A lánykérés szövege a következő lenne(hozzátenném magam találtam ki): "Lehet,hogy voltak rossz döntéseim,viszont a mostani hosszú távra szól és szívből jön..." és ekkor jönne az ominózus kérdés a két verzióval!
2011. aug. 28. 21:53
 17/17 anonim ***** válasza:
viszont a mostani a lehető legjobb döntés.. én ezt valahogy beletenném még :)
2011. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!