Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arra példa, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra példa, hogy nagyon csúnyán lett vége egy nagy szerelemnek, ami fiatal korban kezdődött, sok éven át tartott, de aztán egy idő után egymásra találtak a felek újra? Lehet erre esély?

Figyelt kérdés
Első szerelem az életünkben,öt éven át tartott,mire a fiú rájött h nem élte ki magát,senkivel nem volt még rajtam kívül,és annyira elfajultak a dolgok hogy kb utálat lett a vége.De én még mindig szeretem,és abban reménykedek ha kiéli magát újra visszatér ahhoz,ami éveken át a boldogságot jelentette számára.
2011. aug. 28. 23:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg.Sokat féltékenykedtem,mert sok lány volt körülötte,meg mióta külön vagyunk voltak próbálkozásai a lányokkal,de néha még hozzám is visszatért..Most is beszélünk még,de már egyre kevesebbet,és úgy érzem nincs is szüksége rám.Sokszor bunkózik,és semmibe vesz már,pedig évekig maga volta tökély velem.Igazából az is jó lenne ha egy idő múlva rájönne arra hogy barátként szüksége van rám.Mert szerintem most el fogunk teljesen távolodni,egyre rosszabb a helyzet.Csak azt szeretném hogy egy idő múlva rájöjjön hogy mekkorát tévedett,és sajnálja azt mennyire megbántott.Hogy legalább annyira rendeződjön a viszony hogy tudjunk jóban lenni.

Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 29. 14:32
 12/12 A kérdező kommentje:

Egyébként én is azt érzem hogy mást nem tudnék szeretni,mert ő volt az első igazi és komoly kapcsolatom,sok évig együtt voltunk,előtte pedig barátok.Mire rájöttem hogy szeretem addigra már ismertem teljesen.Nehezen engedek magamhoz közel bárkit,és sok időbe telik míg azt tudnám mondani hogy szeretem...Mióta külön vagyunk alig járok el,elvesztettem minden barátomat,itthon ülök egyfolytában és azon agyalok vele mi van..

Rányomta a bélyegét ez az egész mindkettőnk tinikorára.

2011. aug. 29. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!