Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban mit gondolnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban mit gondolnának az emberek ha egy 19 éves lány bejelenti, hogy férjhez megy?

Figyelt kérdés
a fiú 21 éves. és 2 éve élnek harmonikus, nagyon boldog párkapcsolatban
2011. aug. 29. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben úgy gondolom, hogy butaságot csinál... Énis voltam szerelmes és 19 évesen már 3 éve együtt voltam a pasimmal, aztán mégis szétmentünk, mert huszonévesen nagyon sokat változik az ember személyisége és az egész élete.

Persze nem azt mondom, hogy nincs rá esély, hogy működjön, de ha úgyis az egész életüket együtt akarják leélni, akkor meg aztán teljesen mindegy, hogy várnak-e még 2-3 évet az esküvővel, szóval nem értem minek ez az eszeveszett kapkodás...

És szerintem esküvő előtt nem elég a párkapcsolat, együtt is kell élni, mert az más, mint amikor valakik a suliból együtt mennek haza...

2011. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!