Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy senki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy senki nem szereti annyira a vekony lanyokat, megis minden lany vekony akar lenni? 17 (f) nem ertem, legyszi csajok egy kis magyarazatot!

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Egy részük azért, mert ezzel nyomja tele a fejüket a média, minden irányból (véznaságra törekvők gyülekezete). Másik részük (a nem véznaságra vágyók) azért, hogy egyszerűen kényelmesebben érezze magát a bőrében, vékonyabb testalkatra könnyebb ruhát találni, könnyebbé válik a mozgás.


Én is hallom a férfi ismerőseimtől, hogy azokat a lányokat preferálják, akiken "van mit fogni" a csontrakétákkal szemben.

2011. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,
2011. aug. 29. 18:25
 13/14 anonim válasza:
A vékonyság nem egyenlő a szépséggel.
2014. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó régi a kérdés, de mindig is téma marad.

Egyáltaán mi számít vékonynak? Mi számít átlagosnak? Mi ducinak, mi kövérnek, mi betegesnek? És még folytathatnám.

Szerintem ha egy nőnek van mindene, nem látszanak ki a bordái, és nem olyan vékonyak a lábai, karjai, hogy egy S-es felső is bőnek hat, vagy ha nem olyan duci, kövér, hogy alig tud felmenni az elsőre, anélkül, hogy szívrohamot kapjon, nem tokás az arca (mert valljuk be, annál csúnyább látvány nincs sem férfiban sem nőben, és senkit nem akarok megbánatni, ő is tudja ezt magáról) nem lóg a hasa a nemiszervére. Szóval ha a kettő között - bár tudom, hogy még a kettő között is ezer alkatot lehetne felsorolni, és mindenkinél más jelentene - helyezkdik el, az már jó. Lesz akinek az alsó értékhatár felé már túl vékony, vagy a felső felé kövér. De olyan is lesz, akinek pont az tetszik, és őt tartja átlagosnak, vékonynak stb.

Pl.: C. Zeta Jones, sokan azt mondják rá, hogy husi, szerintem meg átlagos. De tudnák még sorolni bőven, ahogy ti is.

Tehát elsősorban azt kellene definiálni, kinek mit jelent a vékony.

2015. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!