Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "neveljem" meg a barátomat?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már több hónapja,neki én voltam az elsö csaj az életében.Párkapcsolati téren hihetetlenül gyerekes még,és ráadásul olyan hogy nem tudom 3 percre se magára hagyni,mert már keres,kutat hogy hol vagyok.Ha szem elöl téveszt,már szinte leveri a víz.Olyan mintha lenne egy fiam.De erre meg én nem vagyok felkészülve hogy "gyereket" neveljek. :(

Voltunk a hetekben otthon magyarországon látogatóba pár hétre.Hát rémes volt.Mint egy kisgyerek,olyan volt egész végig,nem tudtam 5 perce eltünni a színröl,mert már keresett.Ha nem tudott a "s*ggemben" lógni,akkor már kiverte a hisztit,ha valaki a családból átölelt majdnem megölte a szemével.Ha kicsit arrébb ment töllem egy ismerösöm,vagy rokon,akárcsak 1 cm-el,ö rögtön 2 cm-t jött közelebb.Nem gyerekes?Mit csináljak vele?Megbolondulok tölle,de nem akarom otthagyni mert szeretem.

Bocs ha hosszu és zavaros lett,kissé fáradt vagyok :(

24/N


2011. aug. 29. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarod otthagyni ezek után? Hát akkor sok sikert továbbra is eltürni.
2011. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Már neki is elmondtad, hogy ez zavar téged?
2011. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Komoly párkapcsolati társfüggőségnek néz ki, amit leírtál. Nem jó, ha lelkileg két különböző korosztály (gyerek-felnőtt) van együtt. Bár ezt a törvény nem bünteti, de a dolog magában hordozza saját büntetését.
2011. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Gyerekes vagy Te is még... Hány évesek vagytok?
2011. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy pasit nem nevelni kell, úgy oda a kapcsolat. Az a lényeg, hogy olyat keress, akit hibáival együtt imádsz és megőrülsz érte, nem hogy kiválasztasz egyet és akk na mit igazítsunk rajta....egyáltalán mit lehet szeretni egy ilyen pisisben?
2011. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ö 25 éves,én meg 24 éves vagyok
2011. aug. 29. 14:53
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Rakj rá pórázt és szólitsd Fifinek. És ha megint efélét csinál verd el egy szegecses ostorral és szóríts a pórázon
2011. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még csak 17 éves vagyok, én is kicsi vagyok még úgymond, de nem is olyan régen jártam egy fiúval, aki iszonyatosan gyerekes volt. Mindkettőnknek ez volt az első kapcsolata. Egy nagyon okos fiú volt, de képtelen voltam felnézni rá, mert néha annyira hülyén viselkedett mellettem, hogy hihetetlen. Úgy éreztem anyáskodnom kell felette, márpedig nem vagyok ez a típus. Bár szerettem őt (igaz nem úgy mint a kapcsolat elején...) úgy döntöttem olyasvalakire van szükségem, aki mellett biztonságban érezhetem magam, aki mellett én lehetek a gyengébb, aki rám vigyáz, ahelyett, hogy én vigyáznék rá. Szerencsés vagyok, mert találtam egy ilyet. Igaz ő pár évvel idősebb az előzőnél, 20 éves. Nagyon boldog vagyok és sokkal jobban érzem magam ebben a kapcsolatban.

Jóval fiatalabb vagyok nálad, lehet, hogy tévedek, de mégis úgy gondolom, hogy ennek a kapcsolatnak így nincs jövője :( Te is boldogabb lennél valaki mellett, aki mellett nőnek érezhetnéd magad, aki mellett jól éreznéd magad, nem?

De ha nagyon ragaszkodsz ehhez a fiúhoz, megpróbálhatod megbeszélni vele, de akkor számíts arra, hogy ő maximum annyit tehet, hogy eljátssza, hogy nem félt téged.

2011. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek alapjában nem változnak, tehát ha ő ilyen, akkor ilyen is marad. Van olyan lány, akinek pont arra van igénye, hogy egyfolytában együtt legyen a barátjával, mert ő így képzeli el a kapcsolatot. A szerelem az egy dolog, de önmagában nem elég egy kapcsolathoz. Egy kapcsolatban sokkal fontosabb, hogy a felek életszemlélete, érdeklődési köre hasonló legyen és persze az is, hogy mit várnak egy kapcsolattól...

Gondold ezt át, hogy vajon meddig bírnád ezt így. Ráadásul egy ilyen pasit én szégyellnék is a rokonok, barátok előtt, sőt én sem tudnék rá férfiként tekinteni...

2011. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tényleg szívesen érezném magam nönek mellette,de nem igazán megy.Azt mondja hogy azért nem lehet levakarni,mert szeret velem lenni,és örül minden pillanatnak amit velem tölthet.De egyébként fel sem tünik neki hogy féltékeny még a saját unokatestvéremre is.Meg neki az is mindegy lenne ha zsákba járnék az utcán,nem pedig ruhába mert annyira oda van értem.Ez sem normális nem?Az oké hogy elsö kapcsolat,de azért nem lehet mindig ezzel "takarózni".Most hogy ilyen sok idö után otthon voltam a rokonokkal,barátokkal elkezdtem gondolkodni,és rájöttem hogy nem is voltam még vele igazán boldog.Csak azt hittem..de lehet ha nem mentünk volna haza,akkor nem is tünt volna fel hogy mennyire gyerek :O
2011. aug. 29. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!