Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan sirhatnék vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan sirhatnék vagyok, a barátommal 3és fél éve vagyunk együtt msnen beszélgetünk most és csak veszekedés veszekedés, a mamája és a nagynénje miatt, mert mindig mikor nálluk megy foilyton aztán velem veszekedik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondhatom hogy válasszon vagy én vagy ők?
2010. febr. 5. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem várhatod el tőle, hogy válasszon közted és a családja között.

Ha folyton emiatt veszekedtek, próbáljátok meg higgadtan átbeszélni a dolgokat. Ha nem megy, gondoljátok át, hogy érdemes-e még folytatni.

2010. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LN09 ***** válasza:
100%

Ne haragúdj, de nagyon csúnyán fogalmazol! "olyan sírhatnék vagyok" , "mert mindig mikor nálluk megy foilyton aztán velem veszekedik"


De, hogy a kérdésre válaszoljak: nem kérheted, hogy válasszon a családja és közted. Ha erre kéred az már nagyon rosszat jelent.

Beszélj vele, de ne msn-en.

2010. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

elöször is tanulj meg irni!

másodszor üljetek le beszélni.

ne rajtad csattanjon az ostor

2010. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
95%

Egyet értek, nem kérhetsz tőle ultimátumot.

Próbáljatok meg beszélni, vagy esetleg ha lehet kerüljétek el a témát.

2010. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megtanultam írni csak ha ideges az ember és gyorsan ír akkor sajnos nem olyan tökéletes az irás
2010. febr. 5. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Zárjátok ki a két "harci kutyát" a kapcsolatotokból!
2010. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LN09 ***** válasza:
68%

Rossz kifogás. Én is ideges vagyok, mégis normálisan fogalmazok!!!! Pedig nekem sokkal nagyobb problémám van mint neked!

De mindegy...

2010. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
90%
Öntelt Liba...Egy Barátnő sem ér gyerekkorba többet az embernek minta saját anyja meg nagyija...Szánalmas vagy... És ha Ő is szánalmas lenne és téged választana mit csinálnál? gondolj már bele oda költözne hozzátok?Anyud nagyon örülne neki...Szavazatok csak le de akkor is így van.
2010. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!