Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő lenne a legjobb barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő lenne a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy már 2 éve ő lenne a legjobb barátnőm. Tavaly tavasszal megismertem egy helyes fiút, de csak kavartunk, semmi komoly, mivel a fiú nem lépett én meg nem fogom verni a nyálam utána. A barátnőmmel is jókat röhögtünk a témán. A barátnőm akkoriban "távkapcsolatban" élt (egy külföldi magyar fiú, akit tulképp nem is látott még), de szilveszterkor rámászott arra a fiúra, akivel én kavartam. Meg sem kérdezte, hogy mit gondolok róla, csak ment az ő hisztije, hogy jaj szegény barátja így meg úgy én meg kb le voltam ejtve. Persze segítettem neki, hogy feldolgozza gyakorlatilag a "megcsalását" és mellette voltam. Mivel sok ismerősöm él abban a városban, ahol ő hallottam, hogy miket csinálnak, egymásba gabalyodnak bulikban stb.. Persze oké, elmentem mellette, mert ha buli van akkor csinálja, de én a témába nem is akartam belemenni, csak ő ígérgette, hogy tisztel engem annyira, hogy nem jön vele össze, mivel valamikor akartunk egymástól valamit. Egy hétvégi buliban összejöttek (ezt is a barátomtól tudtam meg) és engem innentől kezdve nem is érdekelt, hogy mik zajlanak ott, persze ő mindig mesélte, hogy így meg úgy, de nem igazán szóltam közbe. Lehet, hogy csak igazából az bántott, hogy az ígéretének annyi és az én véleményemet erről meg sem kérdezte. Azért a helyzetbe nem gondolhatott bele? Na de ők 2 hónap után le is feküdtek, én ezt 2 hét után tudtam meg, hogy megkérdeztem, mert feljött a téma. Egész nyáron alig beszéltünk (mivel nyári szünet én is dolgoztam meg ő is..), erre ma sétálunk a városba barátommal és mondja, hogy ott vannak én meg csak mentem előre, mert nem is akartam, hogy lássam őket meg siettem, hogy ne zárjon be a bank, mert csak 10 percem volt még. Később a városban is találkoztunk, de úgy, hogy velünk merőlegesen egy járdára fordultak be és észre sem vett, csak a nagy lovag mondja, hogy ott van a kis barátnőd, szóval idenézett, mosolygott és köszönt. Végig előttünk mentek 10 méterrel és még csak hátra sem fordult. Na ő lenne az én legjobb barátnőm. Tegyük hozzá, hogy a mostani barátomat nagyon nagyon szeretem és már 10 hónapja együtt vagyok vele, de ez nekem annyira rosszul esik, mintha egy igazi barátnőm sem lenne.. Most megint elkezdődik a suli és a barátnőm barátja vagy 250 km-re messzebb fog fősulira járni és én már komolyan várom, hogy végre valami mozgás legyen, hogy soha többet nem hallok róla (szóval értitek). Tudom, hogy ez legjobb barátnő néven elég szemét dolognak hangzik, de ő is gondolkozhatott volna. Én sem jöttem össze a legjobb fiú barátjával pedig lett volna esélyem, nem is egy. Csak én figyelembe vettem a barátságunkat. Áá nem tudom, hogy mi van velem, tiszta zakkant vagyok a mai nap után..
2011. aug. 29. 17:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úú de hosszú lett, bocsi..
2011. aug. 29. 17:43
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem is olvastam el!
2011. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lollapv ***** válasza:
100%
Keress masik baratnot...mert nem ez az igazi baratno.....
2011. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az értékes válaszodat, ha nincs jobb dolgod, akkor ott a jobb kezed és sok szerencsét, mert nő sztem tuti nem nyúlt hozzá, ahogy elnézem mennyi eszed van.
2011. aug. 29. 17:48
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit csináljak. A barátommal sem tudok róla normálisan beszélni, mert előkerül az, hogy nekem tetszik a fiú ,eg még szeretem meg stb..
2011. aug. 29. 17:49
 6/12 BlackSword ***** válasza:
100%

Én nem értem mit vagy felháborodva... Neked nem kellet a srác, hát a barátnőd lecsapott rá... Ide vezet az én nem kezdeményezek egy kapcsolatban semmit magatartás... Elviszik a sült galambot is...

Másrészt a csaj egy idióta, de hát ez van...

2011. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy van benne valami, amit mondasz, de ő hangoztatta, hogy nem kell neki és elvileg a legjobb barátnő 1 megtartja a szavát 2 nem arra a pasira mászik rá részegen, akivel egyszer volt valami.
2011. aug. 29. 17:52
 8/12 Lollapv ***** válasza:
100%
Nekem az a legzavarobb h nem is vagytok egymassal oszintek...ha a baratnommel gondunk van megbeszeljuk....es altalaban igen sikerul megbeszelnunk...es soha nem tudnek ra feltekeny lenni es haragudni se hosszu tavon...maximalisan megbizom benne....de ami koztetek van...nem vesz eszre az utcan :O...es nem mondja el neked h mi tortenik vele :O...nah ez nem igazi baratsag
2011. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BlackSword ***** válasza:
100%
Persze ebben is van valami, meg részegen is tudja már kontrollálni magát az ember lánya... De ha egyszer neked kellett, akkor miért nem tettél is érte valamit??? És nem kifogás, hogy a pasinak kell mindig kezdeményeznie... A nők akartak egyenjogúságot... Megkapták, így ezen kifogás teljesen irreleváns...
2011. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Maximálisan őszinte voltam hozzá, és ő is hozzám, de miután megjelent ez a pasi teljesen megváltozott. Így most én érzem magam rosszul, pedig megint nem csináltam semmi olyat, ami miatt én lennék a hibás. Lehet, hogy meg kéne vele beszélnem a dolgot.
2011. aug. 29. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!