Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem gáz ahogy élvezek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem gáz ahogy élvezek? Többi lent!

Figyelt kérdés
remegve élvezek, de csak ha ujjaz a barátom. őt izgatja, és tetszik neki, nekem viszont a legkevésbé sem, mert úgy gondolom, hogy gűz, ha az ember, mikor élvez, akkor a lábai úgy remegnek, mint akinek rohama van. eléggé zavarb ahoz, és emiatt nem tudom átadni teljesen magamat az élvezetnek/érzésnek.
2011. aug. 29. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz szerintem.. Kifejezetten vonzó lehet számára, hogy ilyen mély hatással van rád.:)
2011. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is van,hogy így élvezek,de ezzel nincs semmi baj.
2011. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én nőim akkor remegnek élvezéskor ha baromi jók voltunk együtt, szal csak remegj bátran, mert olnya érzetet fog kelteni a srácban, hogy tetszik amit csinál, ezért még inkább rákapcsol :)
2011. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 cicus9615 ***** válasza:
100%
ott probléma lenne ha nem remegne a lábad.. és az lenne a gáz és az a partnerednek szerintem rosszul is esne ha te ez miatt nem adod át magad neki .. sztem ilyenkor csak a partneredre gondolj ne másra .. :) hidd el ennek így kell lennie :D
2011. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ez nem gáz. legalább a pasid látja h élvezed, vagyis h jól csinálta...
2011. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
A pasim akkor tudja, hogy igazán jó munkát végzett, hogy remeg a lábam és alig bírok elhalkulni... Szóval nem gáz, ha remegsz, ezzel megerősíted a pasid önbizalmát, aminek ő igen hálás lesz a következő alkalomkor :)
2011. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
biztos nincs bajod, én viszont nem remegtem soha
2011. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az élvezi igazán, aki remeg közben
2011. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, tök aranyoooooooooos! :)


29/F

2011. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Poén! :D

Azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen béna. Nekem az orgazmus pillanatában a hasizmain úgy összehúzódnak, hogy szinte magzati pózba kerülök. Még utána is 1-2 percig remeg a hasam...

A barátomat meg kiveri a víz. :D Fura az emberi test!

2011. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!