Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ezt írta nekem msn-re....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ezt írta nekem msn-re. Mit jelent? :S

Figyelt kérdés

If you love me, I will give you my heart. If you want me, I will give you my life... But you don't want these things...


légyszi segítsetek. nagyon meg vagyok rémülve, mert németes vagyok és nem értem ezt, de rossz előérzetem van ezzel kapcsolatban. Netes fordító meg sz*rt se ér :S

Segítsetek!!!

L/15


2011. aug. 29. 23:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szó szerint:

Ha szeretsz, neked adom a szívem. Ha akarsz engem, neked adom az életem. De te nem akarod ezeket.

2011. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

ha szeretsz neked adom a szívem. ha kellek, neked adom az életem. de nem kellenek neked.


szar előjel :D hajrá

2011. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Ha szeretsz, neked adom a szívem.

Ha akarsz, neked adom az életem

De te nem akarod ezeket a cuccokat, úgyh megb@szlak anyád hátán, análintrúderrel

2011. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz engem, neked adom a szívem. Ha akarsz engem, neked adom az életem.... De te nem akarod ezeket a dolgokat...
2011. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Communication FAIL
2011. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

komolyan ezt jelenti??? :S

köszönöm, hogy elmondtátok...

2011. aug. 30. 00:00
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
sajnálom h terhes vagy, bocs h megbasztalak, de nem kell a gyerek.
2011. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
b@zd ezt nem értem..ha a párod írta nem értem minek írsz ilyet: :S....nem szereted vagy mi?? Akkor minek vagy vele?
2011. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
utolsó ezt a párom írta. és szeretem őt. tanulj meg olvasni. talán szótagolva olvasd fel az egészet hangosan, hátha az javít a szövegértési képességeden, ami sajnos egy 2.-osnál is gyengébb..
2011. aug. 30. 00:09
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, kiírt neked valamit a "párod". Nem tudja rólad, hogy szart se értesz angolul?
2011. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!