Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utal ez az értelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ez az értelmetlen hülye mentalitás?

Figyelt kérdés

ha nekem bejön egy csaj, és mondjuk tök más belsőleg ,de külsőre úgy ahogy tetszik akkor én elvagyok vele. szval magyarul elfogadom ha valamit ő másképp gondol és inkább nem vitázok vele. még ha sok is az egyet nem értés azt mondom legalább van nőm:D


nem arra vagyok kíváncsi hogy lehülyézzetek,beoltsatok


17f


2011. aug. 30. 18:40
 1/2 napietus ***** válasza:
arra utal, hogy csak az a lényeg, legyen valaki, majdnem mindegy neked, milyen. változtass ezen, legyél igényesebb.
2011. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

..aha..igényes vagyok barátaimat nézve, baromira nem érzem jól magam olyannal. aki primitívkedik káromkodik. buli ivásnál kezdődik...stb..


másrészt meg nagyon .de tényleg borzasztóan kevés ember van aki olyan hűde hasonlítana rám. 1 közeli barátom van ,de ő meg a másik véglet aki semmit sem iszik bármi party van


osztálytársak közül is aligha nevezném őket haveroknak. mások az igényeim.. na ez is tökre ellenkezik azzal amit a kérdésemben leírtam. de ha lányokról van szó. az a gond h a normális csajok ált. félénkek. meg inkább csaj barátaik vannak. a ribancoknak meg mindegy kivel kefélnek csak legyen farka...:\

2011. aug. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!