Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, bók után "jaj hagyjál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bók után "jaj hagyjál már" duma miért van?

Figyelt kérdés

szép bók, szép lánynak, őszinte és igaz bókoknál?

miért koccoltatja le a legtöbb lány a barátját ezzel a dumával?


2011. aug. 30. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
há mer haggyá má
2011. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amikor ilyen van akkor visszakérdezek "Én vagyok a férfi vagy te?" vagy ezt mondom "Szerintem igaz amit mondtam és komolyan gondoltam" .....de ha sokadszorra van akkor csak annyit mondok "Jó akkor legközelebb meg se szólalok"
2011. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz az ilyen elkényeztetett, kis fruskákkal, keress normális lányt, aki megbecsüli a bókjaidat és meg is érdemli azokat
2011. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 twinky ***** válasza:
mer uncseeeeee, vmi eredeti kell
2011. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a 21.századi tini pitsa duma, ami a régebbi időkben a lányok elpirulását jelentette.
2011. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mért bókolsz.? elég ha kereken megmondod neki hogy "SZIJÁÁ" 70/F
2011. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csak a jajjot használom.

De azért mert zavarban vagyunk.Legalábbis én abban szoktam lenni.És mit kellene reagálni rá?

Tény hogy szebb lenne egy köszönöm szépen, de a pirulást vissza kell folytani:)

2011. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudni kell bókolni, ugyanakkor ahhoz is kell intelligencia, hogy egy nő bókot tudjon fogadni. Aki azt mondja hogy jaj hagyjál már, annak is jól esik a szép szó, a dicséret, csak zavarba jön tőle és nem tudja hogyan kell rá reagálni. Konkrétan nem tudja mit kell felelnie. Pedig elég lenne a köszönöm, köszönöm ez kedves volt, jól esett stb.
2011. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én pl. nem szeretem ha bókolnak. nem tűröm a hazugságot...ilyenkor általában gondolaban kifeszitem az illetöt, felvágom a hasát, kihuzom a beleit és a nyaka köré tekerem...
2011. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is rosszul reagálom le a bókolást, és egy barátom ezt komolyan nehezményezte is, és igaza volt. Azóta próbálok "normális " reakciót adni. Az lehetett a baj, hogy régen azt hittem, hogy gúnyolódnak rajtam, azért mondják - tinikor szépségei: túlsúly, pattanás..... Nehéz a berögzött dolgokon túllépni.
2011. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!