Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 17 éves vagyok a pasim meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17 éves vagyok a pasim meg 40, de a szüleim nem tudják. El mondjam nekik vagy ne?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 10:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
47%
És??? Valószínű egyik 17 éves sem, a 20év múlvai dolgokra épít, hanem a jelenlegi bologságra. Pár évig miért ne lehetne? Aztán ha gondok merülnek fel, szét mennek...
2011. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
hát úgy látom mindenki bunkó tisztelet a kivételnek
2011. szept. 1. 22:27
 23/26 anonim ***** válasza:
Te pedig beteg vagy.. Szerintem bunkónak lenni még jobb is mint egy 50 éves papival etyepetyélni..
2011. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az ne mondjon ilyeneket, aki az apjával fekszik le :D Szánalom vagy a köbön :D
2011. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Neked csak az a normális, meg nem bunkó,aki egyet ért veled kérdező. Áháháháá, löttyedt testű férfi lesz a partnered:D De égő már:D
2011. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

gondolj bele! amikor 30 éves leszel, akkorra özvegy is leszel! egyedül fogod leélni a maradék 50-60-70 évedet, mert egy sokkal sokkal idősebbel jártál... mi tetszik neked benne ennyire? megnyerte a lottót? mert akkor ribanc vagy...

eleve sok pénze van? szintén ribanc vagy

helyes fia van? megint csak ribanc vagy...

vagy csak úgy most jól esik egy idősebb pasi? még mondjuk ha 25-26 lenne addig még elmegy, de ez! tényleg pedofilizmus... apakomplexussal meg járj pszichológushoz.!

2012. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!