Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, lányok ti jó erőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok ti jó erőben vagytok? Ha kell megvédenétek magatokat ha a párotok rátok támadna? Le rúgjátok a tökét, vagy kimarkoljátok pofon, rúgás, ütés, karmolás, harapás stb, stb ti, hogy álltok ezzel? És egyáltalán visszamernétek ütni

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 17:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés.
2011. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
78% te bunyóztál már a csajoddal, vagy pasiddal?
2011. aug. 31. 17:59
 3/29 anonim ***** válasza:
Értelmetlenül feltett kérdés
2011. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Nem bunyóztam vele....

De ha szeretném, nem tudnám megütni.

Ha viszont a sokaidk énem közül egy másik érvényesülni és egy verekedős csajjal jönnék össze, akkor kénytelen lennék megvédeni magam valahogy. Elmebeteget meg nem fogok választani. Ha később lesz elmebeteg, akkor megvédem magam, de nem indulatból kinyírom és szétrúgom.

2011. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
NEEEEM, ti vagytok gyengék ehezz a kérdéshez sajna.
2011. aug. 31. 18:01
 6/29 anonim ***** válasza:
Nem, tényleg értelmetlen
2011. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom.Igazából úgy gondolom nem lenne gond,mert sportolok,de egyrészt nem nőies a verekedés,másrészt meg nem vagyok hozzászokva,tehát nem sok esélyem lenne azt hiszem.

Ha megtámadnak,akkor az első dolgom az lenne,hogy a szemébe karmolok a támadónak,rúgok,harapok,sikítok,karmolok,ütök,minden szóba jöhet.

Viszont még anno kislány koromban megtámadott egy lány,aki épp a szemembe karmolt,így szinte lehetetlen olt az egyenlő küzdelem.

Én mégis úgy gondolom,ha nem az életem a tét nem tudnék ilyet tenni,mert egyenlőtlen,sportszerűtlen dolognak tartom.Épp ezért azt hiszem még egy lánytól is kikapnék aki hasonlóan szemre támad mint az egykori fent említett lány.

2011. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
akkor fogalmazd meg kérlek és írd ki nekem......légysziiiiiiiiiiiii
2011. aug. 31. 18:04
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a PÁROM megtámadna?

Én agresszív emberrel nem járjon, járjon ő a pszichiáterhez.

16/L

2011. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én ilyen agresszív emberrel nem járnék* Bocsi, elírtam :/
2011. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!