Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, lányok ti jó erőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok ti jó erőben vagytok? Ha kell megvédenétek magatokat ha a párotok rátok támadna? Le rúgjátok a tökét, vagy kimarkoljátok pofon, rúgás, ütés, karmolás, harapás stb, stb ti, hogy álltok ezzel? És egyáltalán visszamernétek ütni

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 17:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

bocsi,azt nem láttam,hogy a páromról van szó.

Nem értelmetlen,örülhet aki így gondolja,de sok nőt bántalmaz a párja.

Én is 100%-osan bízom a barátomban és nem ütne meg,de tegyük fel mégis.

Hát jó súlyban lévő gyúrós pasi,úgyhogy örülnék ha el tudnék menekülni,de utólag megbosszulnám alamiképp.

Mégegyszer leírom,ezt nem nézném ki belőle természetesen és 4 é alatt nem is esett meg:)

2011. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Gonodlom te nem arra vagy egyébként kiváncsi, hogy hány elmebeteg nő van, aki indulatból a szerettébe rúgna.

Hanem az a marhaság a kérdés, ha hirtelen elborulna a pasid agya, akkor haygnád-e, hogy szétverjen, ha nem, akkor ki győzne. De ez hülye kérdés szerintem. Függ az embertől, helyzettől. Szerintem a többség nem abból indul ki, hogy a párja egy állat, akit le kell majd rúgni. Nyílván a normális ember megvédeni magát. Nem lesz sem hülye, hogy sírva végig nézze, ahogy agyon ütik. Ha pedig szereti a párját, biztos vissza fog ütni, de csak nem öli meg.

2011. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Tehát te lehetsz kiváncsi arra, hogy ki az erősebb mások szerint. Lehetsz kiváncsi arra, hogy más hogy bánna a szerettével egy ilyen esetben. Talán azért éreztem hülye kérdésnek, mert nem érzem a valószínűségét egy ilyennek, a válaszban meg vagy az agressszív gyilkolásra bíztatál vagy pedig a meghunyászkodásra. A menekülést, önvédelmet kihagytad.
2011. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk vannak olyan emberek, akik felmosók, mondjuk droggfüggők, akiket üthet a stricijük és bőgnek a földön, mert muszáj nekik a kokain.
2011. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy támad rá a párja. Csak megüti, vagy egyértelműen kinyírni akarja az illetőt. Miért támd rá stb...
2011. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Összefoglalva.

Függ a két embertől, személyiségétől. Bár te erre vagy kiváncsi. Függ a helyzettől, hol, mikor, miért. Függ a mértékétől. Kapcsolat erőségétől, minőségétől stb...

De természetesen te itt lévő emberekre vagy kiváncsi. Csak akkor több magyarázat kellene, hogy miért, mennyire.

2011. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
De a legnagyobb lényeg, ami hiányzik a kérdésből, ami miatt írhattam szerintem, hogy hülye az, hogy a rátok támadna alatt bármit lehet érteni. Picit megüt, megrúg, meg akar semmisíteni. De még annál is számít a miért.
2011. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
persze hogy vissza mernék, de nem hiszem, hogy ilyenre kerülne a sor 20L
2011. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha ténylegesen bántani akarná, akkor igen. Kung-fuzom. :)
2011. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat....én 19 éves vagyok, és azt szerettem, volna tudni, hogy a lányok, hogyan reagálnának 1 ilyen helyzetere.

Bár jómagam verekedtem már párszor lánnyal, de fiú létemre mindig valahogy háát ilyen döntetlen lett mindig.....pedig én mindent beleadtam, de a csaj erősebbnek bizonyultak˙:?

2011. aug. 31. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!