Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, lányok ti jó erőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok ti jó erőben vagytok? Ha kell megvédenétek magatokat ha a párotok rátok támadna? Le rúgjátok a tökét, vagy kimarkoljátok pofon, rúgás, ütés, karmolás, harapás stb, stb ti, hogy álltok ezzel? És egyáltalán visszamernétek ütni

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 17:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Igen megtudnám magam védeni;)

20 éves vagyok ebből 14 éve küzdősportolok volt már minden.Szóval nem az hogy le tudom rúgni a tökeit de össze-vissza törni is tudnám:D

2011. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%

19 éves férfi(???) létedre,hogy tudsz megütni egy nőt???

Ásd el magad!

2011. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Simán. Ha a nő nem nőként viselkedik, vagy az életét lehet bárkinek, akár az övét menteni, meg lehet ütni. Néha nekem is meg kell védenem nagymamám.
2011. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Persze a nagyit nem szoktam megütni, de néha ő is megérdemelné.
2011. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Kigáncsoltam ledobtam a földre és el kezdtem rugdosni.

Másnap azt hittem jön a szüleivel, de nem hanem harcra hívott hátul az udvarban, mindent beleadtunk legalább is én, de alul maradtam, lerúgta a tökömet, kicibálta a hajamat szétmarta a pofám, hiába ütöttem rúgtam, vágtam semmi, semmit sem ért kifordult magából és hát....még a hátsó rágó fogamat is kiütötte.Majdnem betört az orrom, de én is adtam neki AKÁRKI AKÁRMIT MOND EGYENRANGÚ HARC VOLT ÉS KÉSZ. szétvert.


A kiváltó ok amiért kigáncsoltam és rugdostam.... kívülállóknak semmi közök és beleszólásuk!!!legyen elég ennyi.

2011. aug. 31. 21:53
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
fake
2011. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
TE MÁR CSAK TUDOD HISZ OTT VOLTÁL TE BAROM.......
2011. aug. 31. 22:08
 28/29 B.angel ***** válasza:

Ha rám támadna valamilyen okból tuti, hogy megvédeném magam. Anyukámtól örököltem a harcias természetem, de csak akkor használom, ha kell is.

De ne legyek ilyen helyzetben, nem szeretem az erőszakot!

19/L

2011. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

A csajok gyengék, tehát semmi esélyük nem lenne. Neked se lenne esélyed, 20:04-es.


Velem már megtörtént, hogy általánosban konfliktus lett köztem és egy lány között, de mivel fiú vagyok, ezért megvertem. Persze nem a barátnőm volt az a csaj. Én normális nőt választok barátnőnek.


De persze a nőknek mindig az alfahímek kellenek, aztán meg mindig siránkoznak, hogy veri őket a barátjuk.

2012. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!