Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretem így? Lesz kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem így? Lesz kiút?

Figyelt kérdés

Nagyon jó volt a kapcsolatunk a barátommal de két hete szakítottunk. Először én üzentem meg neki h legyen vége aztán írtam neki egy üzenetet hogy szeretem és nem akarom elveszíteni, aztán beszéltünk telefonon és azt mondta h maradjunk csak barátok...Aztán találkoztunk de nem volt megbeszélve és beszélgettünk és azt mondta h még nincs vége várjunk egy kicsit jah és még ezelőtt azt is mondta h nem akar komolyabb kapcsolatot még várjunk...

Aztán megöleltük egymást meg volt egy csók...(és azt mondta hogy majd hív) Ma is hallgattam azt a számot amit a legelső talinknál hallgattunk és sírtam..nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem...

Ez már beteges??? Pedig most is lenne pasi deh nemtok egyszerűen senkit se szeretni mert bennem van ő és úgy érzem sose tudnám elfelejteni..

Mégis mit tegyek??? Nagyon köszönöm a válaszokat!!!


2009. ápr. 19. 16:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Folyton csak rá gondolok, és van amikor teljesen úgy érzem h kibékülünk és folytatjuk van amikor meg azt h már úgyis vége..áhhh nemtom mivan velem, megfogok őrülni nagyon szeretem..sose szerettem még így senkit
2009. ápr. 19. 16:27
 2/13 A kérdező kommentje:
A tanácsokat is szivesen várom h esetleg mit mondjak majd a pasinak vagy vmi...Köszönöm :)
2009. ápr. 19. 16:29
 3/13 anonim ***** válasza:

szia :) hat ez olyan bizonytalanak nez ki, lehetseges hogy lenne meg belole valami idovel, csak varni kell...ido kell ahoz hogy mindent vegig ondoljon o is es te is, hogy mit er ez nektek!!! en is most osszekaptam a baratommal, csinaltam egy jokora hulyeseget!!! es mar nagyon banom!! en azt ajanlom hogy ha most vege is lenne es baratok maradnatok, idovel meg 90% szerintem hogy osszejonnetek! ne add fel ha szereted!!! NAGYON SOK SIKERT KIVANOK!!!!


17/L

2009. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm...:)

Ma 1 hete hogy gondolkodik, majd úgyis felhív...

Neked is sok sikert!!!

2009. ápr. 19. 16:36
 5/13 A kérdező kommentje:

Am az rossz ötlet volt szeintetek h vipen írtam neki egy üzit hogy akk hívjon és remélem tudja mit akar mert minden csak rajta múlik.

Vagy nagyon siettetem???

2009. ápr. 19. 16:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Érzem h még nem múlt minden el..
2009. ápr. 19. 16:40
 7/13 anonim ***** válasza:
hat ha szeret ugy sem fogja kibirni hogy nehivjon fel!!! ezt hidd el nekem :) es nekem, hat koszonom de nemtom milesz velem ha az en baratom elhagy... :( en is irtam ide tanacsot kerni...
2009. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hat es azt hogy irtal neki egy uzenetet azzal egy kicsiket meg varhattal volna :S de ha meg erzed belul hogy nincs veszve semmi akkor meg van ra esely!!!
2009. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:)
2009. ápr. 19. 16:47
 10/13 anonim ***** válasza:
figyelj, ez minden szakitasnal igy van, ahol valaha is nagy szerelem volt. Mi 1,5 honapja szakitottunk, elso heten ongyilkos akartam lenni, egesz nap csak bogtem, nem tudtam elkepzelni az eletemet nelkule. Most mar maskent latom, meg persze, szeretem, de ahol valami nem megy es feljon a szakitas gondolata a masik fel reszerol, az azt jelenti, hogy o tud nelkuled elni, ha nem tudna, nem szakitana. En azt javaslom, haggy idot a dolognak, ha akar, ugyis keresni fog.
2009. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!