Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretem így? Lesz kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem így? Lesz kiút?

Figyelt kérdés

Nagyon jó volt a kapcsolatunk a barátommal de két hete szakítottunk. Először én üzentem meg neki h legyen vége aztán írtam neki egy üzenetet hogy szeretem és nem akarom elveszíteni, aztán beszéltünk telefonon és azt mondta h maradjunk csak barátok...Aztán találkoztunk de nem volt megbeszélve és beszélgettünk és azt mondta h még nincs vége várjunk egy kicsit jah és még ezelőtt azt is mondta h nem akar komolyabb kapcsolatot még várjunk...

Aztán megöleltük egymást meg volt egy csók...(és azt mondta hogy majd hív) Ma is hallgattam azt a számot amit a legelső talinknál hallgattunk és sírtam..nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem...

Ez már beteges??? Pedig most is lenne pasi deh nemtok egyszerűen senkit se szeretni mert bennem van ő és úgy érzem sose tudnám elfelejteni..

Mégis mit tegyek??? Nagyon köszönöm a válaszokat!!!


2009. ápr. 19. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok hasonló helyzetben mint te...

Nekem is azt mondja mindenki hogy várjam meg még ő fog keresni, mert ugyse birja ki...

de sosem birom megállni hogy ne keressem :(

Szerintem te se keresd!! felfog hívni...

myvipen visszaírt?

Sok szerencsét :)

--P--

2009. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi..:)

Még nem mert nincs nete, meg még bese jelentkezett

2009. ápr. 19. 17:30
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen ne te fuss a férfi után!

te nő vagy,és egy nő ha ennyire fut egy férfi után azt előbb utóbb kihasználják!

hidd el tapasztalatból mondom!

voltam már hasonló cipőben!

várd meg mig ő hív és ő keres! ne írogass neki üzenetet!

nem tesz jót!

a türelem rózsát terem!

2009. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!