Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek, mi a tapasztalata e téren?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.angel kérdése:

Kinek, mi a tapasztalata e téren?

Figyelt kérdés

Szóval olvastam itt néhány hozzászólást az exekről. Nekem az lenne a kérdésem, hogy, ha a párod eltitkolná, hogy hívogatja az exe, de te rájönnél, akkor mit éreznél. A hozzászólások nagy részében azt olvasom, ha a párod őszinte az exével kapcsolatban, akkor már biztos nincs köztük semmi. De mivan, ha mégse őszinte ezzel kapcsolatban. Ugye, ettől még nincs baj?

Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, tehát, hogy ti hívtátok-e már fel a volt párotokat és eltitkoltátok-e a mostani előtt, vagy a ti párotokat hívta fel az exe és ő elmondta-e, stb. :)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2011. aug. 11. 11:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

nem bántani akartalak, csak annyira hangoztattad, h az a tökéletes kapcs., ahol a csaj lenyelni a pasi spermáját.. engem meg ismeretlenül lebutáztál, csak mert megmondtam, h nem vagyunk kiváncsiak rá. válaszoltál, ok, de már túlzásba is vitted kicsit.. na mind1...


a kérdésedre az a válasz, h ha a pasi foglalkozik az exével az nem jó.. mi történt pontosan?

2011. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Félreértetted akkor! Válaszoltam csak arra a nyavalyás kérdésre. Ennyi az egész. Ennyi erővel kit érdekel itt bármi is??? Nem tökéletes a kapcsolatom cseppet se, leírtam csak, hogy igen le szoktam nyelni... most ebben mi a probléma.

Egyébként többször is hazudott már avval kapcsolatban, hogy hívta az exbarátnője. Mindig én jöttem rá és még akkor is tagadta, ezért szakítottam vele egyszer. Mert oké, ha néha beszélnek (bár utálják egymást elvileg, mivel a lány megcsalta nem egyszer, nem kétszer, de ez most mindegy), de így?? És még le is tagadja?

De ne rólam legyen most szó! Kíváncsi vagyok, ki mit gondolna, ha vele történne ez!

2011. aug. 11. 11:56
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt példa rá,hogy a páromat kereste az exe,hol személyesen,hol iwiw-en,aztán facebookon is.A párom elmondta azonnal,és hiába írtunk neki "szép" üzenetet,vagy küldtem el telefonon a p*csába,utána is írt a páromnak facebookon.Pár hónap nyugi után,írt neki egy másik ex.Őt is leépítette,remélem most már nyugi van.A párom velem mindenben őszinte,megbízok benne,bár rosszul esett,hogy jött kísérteni a múlt...
2011. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz volt.. Majd megtudom! Főleg, hogy nem is magammal kapcsolatba raktam fel a kérdést! Hanem mindenkihez intéztem... Gyökér.
2011. aug. 11. 11:57
 5/30 anonim ***** válasza:
én kiakadnék.. az exem is folyton sms-ezgetett az exeivel.. mert h " baratok ".. 1 idő után hánytam ettől a szövegtől.. :S
2011. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Elhiszem... De ha őszinte volt, akkor az jó! :) Látom vannak azért még normális emberek.

Azt pedig sose értettem miért jó az exeknek, ha belerondítanak egy alakuló kapcsolatba...

2011. aug. 11. 11:58
 7/30 A kérdező kommentje:

ja persze barátok...

Hogy tudtad meg, hogy mégsem? Mert gondolom, valahogy rájöttél!

2011. aug. 11. 11:59
 8/30 anonim ***** válasza:
11:57-es voltam.Az volt a szép benne,hogy ezek a "visszalátogatások" több év után voltak,és nem is a kapcsolatunk elején.2 éve vagyunk együtt,kb 1. év után jelentkezett az egyik ex előszőr(ő erőszakosabb volt),a másik ex,meg kb egy hete írt face-n...ő legalább vette a lapot.. :)
2011. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk, akkor se értem... Gondolom ki van írva a barátodnak, hogy kapcsolatban. Nekem pl. sose jutna eszembe, hogy a volt barátaimnak írogassak, főleg, ha látom, hogy kapcsolatban vannak. De hát, úgy látszik kevés ilyen gondolkodású van.. Mert hogy akárhol olvasok itt ezzel kapcsolatos kérdés, mind arról szólnak, hogy van már valakije, de visszaszerezhetem-e még, meg a volt barát/barátnő zaklat minket, stb. Sok nehéz felfogású.

Örülök, hogy most már azért nem zaklatnak titeket! :) Ne is legyen több zaklató!

2011. aug. 11. 12:07
 10/30 anonim ***** válasza:

volt 1 ex, akivel sms-ezgettek.. kiakadtam, minden, és amikor kérdezgettem az exemet, h miért irogatnak, azt mondta h nekem meg ahhoz mi közöm van.. pfff..


egy másik exe eljött velünk majus elsejézni.. ott vagyunk a bulin, erre-arra, erre azt veszem észre h a pasim tart a kapu felé, mondom merre? mondja, h majd mindjart jön.. és beallitott a volt baratnojevel.. mert h éppen itt volt a varosban és nem volt hova mennie, vagy nem tudom már h h volt.. a végén az a sztori lett mondva h az egyik haverjat akarta vele összehozni..



a mostani pasim mesélte el nekem h a egyik exe jelentkezett neki h h van, stb.. de nem irt neki.. nemis érdekel h irt-e vagy se, mert érezteti velem, h engem szeret.. meg visszahallotta az exéről, h megbánta h kidobta.. hááát, késő bánat..

2011. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!