Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elfelejtette az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elfelejtette az évfordulót vajon?

Figyelt kérdés

A barátommal holnap lesz egy éve, hogy együtt vagyunk.(29 évesek vagyunk) Én készültem meglepivel.

Ő még anno mikor 3 hónaposok voltunk meglepett egy csokor virággal, de azóta semmi, mondjuk hónapfordulót hülyeségnek is tartom, de csak úgy nem kapok semmit. Kirándulgatni megyünk, névnapot, valentint, szülinapot nem felejtett.

De sztem elfelejtette az egyéves évfordulót, mindig látom, ha titkolózik, most semmi jele. Azt hiszem nem kapok semmit, de nem is az ajándék a lényeg, hanem hogy eszébe jussak. Lehet nem számít neki az évforduló. Mi lesz holnap? Csak én lepem meg? Ciki lesz eléggé, részemről is. Mit várjak ezek után tőle?:(((

Úgy összevagyok zavarodva, nekem fontos lenne ez a nap.


2011. szept. 1. 12:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ma 12:43 voltam, de persze meg is értem, én már rengeteget és nagyobbakat is csalódtam. Kívánom hogy te ne, és lepjen meg mégis:) De ha mégsem se keseredj el, mindent meglehet beszélni
2011. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Úgy összevagyok zavarodva"


Ez azért kicsit túlzás.. ezen nincs mit összezavarodni, nem mindenki tart ilyesmit, lehet hogy előző kapcsolatában nem tartották, nem mindenki tartja, van aki csak a házassági évfordulót tartja. Ha 16 lennél, még megbocsátható és érthető lenne ez a drámázás :)

2011. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is ilyen. Képes a saját születésnapját is elfelejteni. Mióta együtt élünk megtaláltam a megoldást: szép nagy, falra akasztható naptár, amelybe minden év elején beírom az összes fontos információt. 8 éve remekül működik. :)

Ne csinálj belőle nagy ügyet. Attól még szeret és éppen elég rosszul fogja magát érezni, mikor rájön, hogy mit felejtett el.

2011. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pár hete volt a nagyszüleim 50. házassági évfordulója. Na azt lett volna ciki elfelejteni.
2011. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

Mivel a férfiak többsége nem uiazán tudja az év(és egyéb) fordulókat számon tartani, ezért én pár nappal/egy héttel elötte meg szoktam emliteni, hogy mennyire szalad az idö , nemsokára X éve lesz emmen vagy annak az eseménynek.

Igy nincs direkt figyelmeztetve, hogy "hé te, nemsokára évforduló nehogy elfelejtsd" de azért finoman az eszébe lesz juttatva.

2011. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha elfelejti adsz neki egy tockost, ne félj jővőre tutira nem felejti el.
2011. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%
ne haragudj az offért, de milyen meglepivel készültél? mi is lassan egy évesek leszünk és gyűjtöm az ötleteket :)
2011. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vágd a fejéhez még ma, hogy: "TE TUDOD HOGY MI VAGY??? 364 napja velem együtt/a párom.)
2011. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%
úriseten, úristen, úristen!!! most mi lesz?!?! te jó ég, vannak ilyen nők??
2011. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!