Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam vissza a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam vissza a párom életkedvét?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja a párom olyan, mint egy élő-halott 25 éves létére.Sehova nem megy,az egykoron menő,ezer baráttal rendelkező srácból egy magábazárkózó ember lett.Velem se megy sehova,egész nap alszik,eszik, és kész. Persze munka után. A barátait is elmarta maga mellől.Azt hangoztatja,ő egyedül van, rossz az élete. Próbálok vele megértő lenni, foglalkozni vele. Sajnos engem is elhanyagol,és még nem is élünk együtt.Hangoztatja,őt már nem érdekli semmi és senki. Ez rosszul esik nekem. Ha próbálom megbeszélni vele a gondokat,terel. Azt mondja sok a külső problémája,ami igaz is, de....nem így kéne reagálni. Mit tehetnék? Hogy segíthetnék neki?
2009. ápr. 19. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem ha az alap pszichológia -rábeszélés stb.- nem jön be, akkor jöhet a fordított pszichológia.

Azt kell éreztetni vele, amilyennek képzeli az életét. Ami persze közel sem olyan rossz, mint amilyennek tényleg hiszi.

Biztos, hogy van még olyan dolog, ami nagyon fontos neki. Ami nélkül tényleg sz..t sem érne az egész, még így se, hogy nem is érdekli. Én ezt tenném.

Próbálj rá máshogy hatni, mint ahogy eddig. Hogy végre felébredjen. Szerintem valami elég drasztikus kéne, ha eddig ennyi ideig nem jött rá magától. Márpedig a test figyelmeztet, ha valami nincs rendben. Úgy gondolom, elég régóta lehet már rosszul. Hisz ez is elkezdődött valamikor, ha nem is volt túl feltűnő, hidd el, hogy valami elindította.

Mindenesetre, vissza kell hozni az életbe. Sok módja van. Új élmények, új élet. Varázsolj neki egy új életet. Vannak ötleteim.


Sok sikert kívánok! (18 éves lány)

2009. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A paromat latom, kb 18 eves koraban. Pontosan igy volt(sajnos meg ma is fel-fel bukkan ez a hatas...) Nem jar sehova, nem csinal semmit, unottsag, nincs eletkedv, ne menjunk sehova, ne talalkozzunk senkivel...egy darabig tettem amit mondott(hiba volt amugy, mint utolag rajottem) nem mentunk sehova, ultunk otthon...stb...aztan meg olyan sem lett, mint amilyen volt, megjobban bezarkozott, lassan mar velem sem beszelt. Es akkor azt mondtam ok, akkor hagyjuk, felejtsen el (kikeszitett, minden nap sirtam miatta...) persze nem akartam elvesziteni, csak probara tenni, hadd lam mi lesz. MIkor rajott, hogy el is veszithet osszeszedte magat, es mintha kicsereltek volna. bocsanatot kert, en pedig megbocsajtottam. Azota is egyutt vagyunk, csak sajnos neha elojon belole ez a szokasa:(

Igazabol nemtudom mit tanacsolhatnek, de gondoltam megosztom veled.

volt olyan is, hogy hivtam valahova, ha nem jon akkor gubbasszon otthon...ekkor meg o volt megsertodve, de hasznos volt, mert egy ido utan jott velem:D

MA sem az a nagy tarsasagi leny, pedig kedvelik az emberek...

Egyszer probald kedvesen megbeszelni vele, oszinten mondd el neki, hogy rossz ez igy mindkettotoknek, es miert csinalja? milyen oka van ra? A masik amit tettem, hogy szembesitettem azokkal akik "rosszabb helyzetben" vannak mint O...

Aztan a kovetkezo lepes, ha a szep szo nem eleg, durvabban megmondani a dolgokat.

Sok sikert. remelem sikerul:)

Udv

2009. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,már bedobtam,hogy jó,akkor szétmegyünk, pár napra megváltozott,de aztán újra ugyanez.ma is közöltem vele, 1 hete van változni,mert épp horgászatból hívott, ő hogy unja,haza akar menni,pedig amúgy imádja...nem értem.És mindenre az a válasza,örüljek,hogy otthon ül,jobb lenne,ha csavarogna,éjjel érne buliból haza? Sakk-matt.
2009. ápr. 19. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nah figyu. Lehet, hogy pont itt van a gond!

Mellette kell állnod, ne ellene. Közelíts máshogy.. kerülj közel hozzá. Be kell kerülnöd az ő kis világába, ebbe a most elég sötét világba. Csak úgy tudsz neki segíteni!

2009. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Muszáj máshogy közelítened, mert így nem haladtok semerre.
2009. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de hogyan? kiabáltam már,és simogattam is, zsaroltam,egyik sem vált be...
2009. ápr. 19. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerülj közel hozzá. Nem tudom máshogy mondani. Talán, barátilag közelíts felé.... az a lényeg, h együtt érezz vele. Tehát barátilag. A lényeg, h Te is bekerülj abba a világba. Törd a fejed rajta, mert könnyen elveszítheted vele így a lelki kapcsolatot!
2009. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!