Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honann tudom h a lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honann tudom h a lány nem szeretné a csókot? Vagy saját magamban vagyok bizonytalan h nem szeretné?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hivd el előbb randizi, beszélgessetek, ismerjétek meg egymást! Ha igent mond a randira, tuti tetszel neki! Utána majd jön a többi, érezni fogod hogy bejössz neki vagy sem! Ne félj próbálkozni, ne félj az elutasitástól! Aztán mindig eszedbe jut, hogy mi lett volna ha...

Tele van kockáztatással az élet, aki nem kockáztat, nem nyerhet s nem is veszithet! Ne toporogj egy helybe! Hajrá!

2010. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már lassan másfél éve h eggyüt vagyunk és persze van csókis...csak olyan mintha nem szeretné de lehet hogy csak velem van baj:S:/
2010. máj. 16. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
KÉRDEZD MEG TŐLE!
2010. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van valakije
2010. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18:27-es vagyok...

Jahhh, azt is le kellett volna irnod,na de mindegy...

Hát és eddig sokat csókolóztatok? Mikor változott a dolog? Sexelni szoktatok? Azt is kevésbé kivánja? Ha igen, lehet hogy tényleg van valakije, vagy csak lehet hogy most kicsit nyugisabb fázisba van az érzések terén és nem akar állandóan nyalakodni! Ne gondolj rögtön a legrosszabra!

2010. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!