Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "csak" annyi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "csak" annyi értelme van jelenleg a létezésemnek, hogy másokon segítek?

Figyelt kérdés
Alapjába véve nevetős, elvileg jó humorú, hülyülős lány vagyok, mindenkit igyekszek felvidítani, és általában sikerrel is járok. Szeretek segíteni szerelmi, lelki ügyekben másoknak, néha még kívül állóként jobban átlátom a dolgokat, és olyat tudok mondani, amire az illető nem is gondol. Nekem nincsenek szerelmi gondjaim, ügyeim. Még csak olyan sincs aki tetszene. 12 évesen voltam szerelmes először, teljes szívemből. Elég nagy érzelmi trauma volt, mire túltettem rajta magamat volt vagy másfél év. Azóta már 15 vagyok, de még csak olyan ember sem volt, akire azt mondhattam volna, hogy igen, ő tetszik. Nem hinném, hogy nagyok az elvárásaim, csupán annyit szeretnék, hogy szerelmes legyek a barátomba. (majd ha lesz) Akkora ürességet érzek belülről magamban amikor egyedül vagyok... Ráadásul vesztettem a dolgok iránti érdeklődésemből is. Mármint nem merek teljesen megbízni senkiben. Nyilván mindenkinek vannak dolgai amit senkinek nem mondd el... Ki érez hasonlót? L
2011. szept. 2. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam már hasonló helyzetben. Mindenkinek segítek még annak is aki előtte épp kicseszett velem... Ilyen vagyok ez ellen nem lehet mit tenni. Viszont sokszor előfordult már, hogy egy srác megtetszett, elvoltunk de aztán elkezdett más lány felé kacsintgatni a távolság miatt pedig semmit nem tudtam tenni. Egy idő után dobtak és összejött a másik csajjal. Én meg ápoltam az újonnan összejött pár kapcsolatát... Mert hogy igen, jobb neki vele mint velem, milyen szép pár együtt. Kicsit fájt de legalább könnyebben felejtettem...
2011. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam, ha gondolod írhatsz privát mailt, és elmondom a történetet, ha érdekel :D mármint annak a történetét, hogy miért nem vagyok már ilyen : D
2011. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!